fbpx

Regulatory temperatury

Posiadając nowoczesne systemy ogrzewania potrzebujemy już jedynie urządzenia, które pozwoli nam dokładnie kontrolować jego moc, byśmy mogli stworzyć dla siebie najlepsze warunki. W tym celu posiadamy w ofercie regulatory temperatury i termostaty pokojowe, które pozwolą z wysoką dokładnością określić jaka ma być ilość ciepła we wnętrzu.

Dostępne w naszej ofercie urządzenia występują zarówno w wersji przewodowej, jak i bezprzewodowej. Możliwe jest połączenie ich z domową siecią, a także z telefonem lub innym sprzętem mobilnym.

Uniwersalne urządzenia do każdego domu

W naszym sklepie internetowym wyposażą się Państwo w uniwersalne termostaty pokojowe oraz regulatory temperatury. Posiadamy urządzenia o wielu różnych funkcjach, dające możliwość dostosowania wielu parametrów do potrzeb każdego domownika. Nasi Klienci w zależności od swoich preferencji mogą wybrać modele tańsze, posiadające jedynie podstawowe zastosowanie, a także bardziej zaawansowane warianty.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty termostatów i regulatorów. Z pewnością znajdą Państwo urządzenie, które pozwoli dostosować warunki temperaturowe we wszystkich pokojach i zapewnić komfort oraz wygodę w każdym momencie dnia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Dotykowy termostat pokojowy WiFi

  247,00 
 • Regulator temperatury DigiTime 1000i

  117,00 
 • Regulator temperatury DigiTime 700i

  226,00 
 • Regulator temperatury DigiTime 800

  399,00 
 • Regulator temperatury PT04

  89,00