fbpx
Usługa montażu na terenie całej Polski! Zadzwoń 91 422 08 95 office@rotal.pl

WSPÓŁPRACA

Oferta naszej firmy jest nastawiona na nieustanny rozwój, dlatego cały czas szukamy nowych sposobów dotarcia do Klientów zainteresowanych promiennikami grzewczymi na podczerwień. Pragniemy zaprosić Państwa do współpracy odsprzedaży energooszczędnego ogrzewania elektrycznego. Dostarczane przez nas urządzenia mogą znacząco wzbogacić ofertę Państwa firmy, a w niektórych przypadkach nawet zmienić profil prowadzonej działalności.

Promienniki na podczerwień – dlaczego warto?

Jest to doskonały czas, aby rozpocząć sprzedaż promienników grzewczych. Program “Czyste Powietrze” umożliwia pozyskanie środków finansowych przeznaczonych na modernizację systemu ogrzewania, przez co bardzo wiele osób decyduje się na zastąpienie tradycyjnie stosowanej instalacji dostarczanymi przez nas promiennikami. Coś, co jest niezwykle istotne to przede wszystkim fakt, że oferowane przez nas urządzenia dają możliwość połączenia z systemem fotowoltaicznym. Sprawia to, że oferowane rozwiązanie może być stosowane nie tylko w domach jednorodzinnych, ale również w firmach i obiektach użyteczności publicznej.

Bardzo dużą zaletą dostarczanych przez nas promienników na podczerwień są niskie koszty inwestycyjne. Nie ma potrzeby całkowitego przerabiania swojej instalacji czy budowania pieca lub komina. Znacząco zmniejsza to także koszty konserwacyjne i serwisowe. Wspomnieć w tym miejscu należy również o bezpieczeństwie użytkowania. Ogrzewanie elektryczne należy do najbezpieczniejszych, ponieważ nie ma ryzyka wybuchu czy zaczadzenia. Oferowany przez nas system promienników umożliwia szybki montaż. Dzięki temu jego instalacja zajmuje bardzo niewiele czasu.

Do kogo skierowana jest oferta?

Dostarczane przez nas promienniki na podczerwień znajdują swoje szerokie zastosowanie w bardzo wielu przestrzeniach. Mogą być z powodzeniem montowane w domach jednorodzinnych (przede wszystkim z instalacją fotowoltaiczną), mieszkaniach, hotelach, pensjonatach czy restauracjach. Na tego typu urządzenia mogą zdecydować się osoby, które pragną zamienić stare kaflowe piece na znacznie sprawniejsze oraz bezpieczniejsze rozwiązanie.

Dlaczego właśnie my?

Jesteśmy producentem energooszczędnego ogrzewania elektrycznego na podczerwień typu Ecosun. Zdobyte na przestrzeni ostatnich 40 lat doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie autorskich rozwiązań technologicznych, które powodują, że cały system odznacza się wysoka funkcjonalnością oraz sprawnością działania. Coś, co jest niezwykle istotne to przede wszystkim fakt, że na nasze promienniki udzielamy aż 10-letniej gwarancji.

Wytwarzane przez naszą firmę promienniki w wersji standardowej są dostępne od ręki, natomiast akcesoria produkowane na specjalne zamówienie są wysyłane maksymalnie do 10 dni roboczych. Produkty są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, co powoduje, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Oprócz tego bardzo ważną informacją jest fakt, że oferujemy również promienniki w formie ręcznie malowanych obrazów. Są one tworzone na podstawie zaproponowanego przez Klienta motywu. Promienniki są dostępne także w formie luster, co jeszcze bardziej podnosi ich funkcjonalność.

Bezpieczeństwo transakcji

Oferowane przez nas promienniki Ecosun mogą zostać dostarczone przez firmę kurierską, a dostępne metody płatności to proforma oraz pobranie. Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie prowadzonych realizacji.

Promienniki na podczerwień stanowią znakomitą propozycję zwłaszcza dla deweloperów. Wyposażenie domów oraz mieszkań w nowoczesny system grzewczy, jakiego nie ma nikt inny pozwala na wyróżnienie się na rynku oraz zaoferowanie swoim klientom tego, czego nie oferuje jeszcze żadna inna firma deweloperska.

Wytwarzane przez nas promienniki na podczerwień mogą być z powodzeniem wykorzystywane nie tylko w domach czy hotelach. Ich rozbudowana funkcjonalność sprawia, że akcesoria te znajdą swoje zastosowanie także w halach magazynowych i produkcyjnych. Wysoka sprawność działania systemu powoduje, że promienniki poradzą sobie z ogrzewaniem nawet bardzo dużych przestrzeni. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi przez nas rozwiązaniami.