fbpx
Usługa montażu na terenie całej Polski! Zadzwoń 91 422 08 95 office@rotal.pl

GRZEJĄCY OBRAZ

Promiennik idealnie dopasowany do Twojego wnętrza!

Panele grzewcze Ecosun w formie ręcznie malowanych obrazów to doskonałe, energooszczędne i wygodne ogrzewanie w domu, mieszkaniu, czy też w biurze. Design dopasowany indywidualnie do każdego wnętrza np. salonu lub sypialni, spełni wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. To również znakomity pomysł na funkcjonalny prezent. Promienniki w formie obrazów wykonujemy na zamówienie Klienta, a obraz na promienniku tworzony jest przez artystę malarza.

Panele Ecosun są energooszczędne, a ich pobór energii jest zdecydowanie niższy od innych urządzeń grzewczych ponieważ Promiennik Ecosun pobierając tylko 650W ogrzewa, aż 12 m2 pomieszczenia. Promienniki to też niskie koszty eksploatacyjne – około 6-9 zł/m2 miesięcznie w sezonie zimowym. Panele grzewcze są także proste w konstrukcji i montażu oraz w obsłudze, gdyż współdziałają z regulatorem temperatury, na którym w prosty sposób ustawisz oczekiwaną temperaturę, a kiedy pomieszczenie osiągnie wskazaną temperaturę promiennik wyłączy się.

Promienniki w formie obrazów wykonujemy na zamówienie Klienta, a obraz na promienniku tworzony jest przez artystę malarza.