fbpx

Promienniki dla domu

Ocieplanie domu lub mieszkania często przeprowadzane jest przy pomocy niezbyt estetycznych elementów, takich jak staromodne kaloryfery. W nowoczesnych wnętrzach coraz częściej pojawiają się jednak inne rozwiązania, które również spełniają tę rolę. Oferują one jednak znacznie przyjemniejsze wrażenia estetyczne. Produktami tymi są panele grzewcze na podczerwień, występujące w różnych wariantach kolorystycznych, a także z obrazami lub zdjęciami.

W naszej ofercie znajdą Państwo promienniki szklane o szerokim wachlarzu zastosowań. Posiadamy zarówno wersje gładkie i lustrzane, jak i takie z możliwością namalowania na nich indywidualnego obrazu.

Panele szklane, które ocieplą mieszkanie

Każdy prezentowany w asortymencie naszego sklepu promiennik podczerwieni jest zaprojektowany do pracy w różnych warunkach. Zarówno grzejące obrazy, jak i panele lustrzane i szklane doskonale sprawdzają się w niemal każdym rodzaju wnętrza. Oferujemy możliwość umieszczenia na taflach własnego zdjęcia lub dowolnej innej grafiki.

Jeżeli potrzebują Państwo wydajnych urządzeń grzewczych o ciekawym wyglądzie, zdecydowanie polecamy zapoznanie się z naszą pełną ofertą. Już teraz zapraszamy do wypróbowania naszych promienników podczerwieni w swoim mieszkaniu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Promienniki standardowe

  272,00 1 124,00 
 • panele na podczerwień ogrzewanie podczerwienią ogrzewanie podczerwienią

  Promienniki obrazy ręcznie malowane

  1 190,00 1 900,00 
 • Promienniki szklane

  988,00 1 522,00 
 • rotal

  Promienniki szklane ze zdjęciem

  1 384,00 2 003,00 
 • promiennik podczerwieni lustro producent paneli grzewczych na podczerwień rotal

  Promienniki grzejące lustra

  1 237,00 2 003,00