fbpx
Usługa montażu na terenie całej Polski! Zadzwoń 91 422 08 95 office@rotal.pl

Finansowanie przez kredyt ratalny!

Skontaktuj się z nami w sprawie finansowania zakupu urządzeń oraz montażu poprzez kredyt ratalny!

alior - Ogrzewanie dużej kubatury

PROMIENNIKI WYSOKOTEMPERATUROWE

Ogrzewanie hal, magazynów i innych obiektów przemysłowych!

Finansowanie przez kredyt ratalny!

Skontaktuj się z nami w sprawie finansowania zakupu urządzeń oraz montażu poprzez kredyt ratalny!

Promienniki wysokotemperaturowe ECOSUN służą do ogrzewania obiektów wielkokubaturowych typu hale przemysłowe, sportowe, magazynowe itp. Promiennik elektryczny przemysłowy tego typu jest również odpowiedni do zapewnienia komfortu cieplnego w strefie (średnica = wysokość) na zewnątrz i wewnątrz, np. na rampach załadunkowych i trybunach.

Promienniki wysokotemperaturowe po uruchomieniu powodują natychmiastowy wzrost temperatury, dzięki czemu nie jest konieczne wcześniejsze nagrzewanie pomieszczenia, gdyż jesteśmy cały czas w strefie promieni. Hale produkcyjne oraz magazyny możemy ogrzewać promiennikami przemysłowymi wysokotemperaturowymi w dwojaki sposób: ogrzewając całe pomieszczenie lub strefy.

Promienniki podczerwieni do hal i innych obiektów przemysłowych

Tak jak zostało wspomniane, hale produkcyjne, magazyny, czy budynki warsztatowe możemy ogrzewać promiennikami wysokotemperaturowymi w dwojaki sposób: strefowo lub całościowo. Pierwsze rozwiązanie polega na rozmieszczeniu przemysłowych promienników podczerwieni nad całym pomieszczeniem równomiernie, dzięki czemu panuje w nim stała, jednakowa temperatura. Drugie rozwiązanie polega natomiast na strefowym ogrzewaniu miejsc pracy, w których pracownicy spędzają większość czasu, jak np. miejsc przy maszynie szwalniczej. Możemy doradzić przy wyborze, jaki sposób ogrzewania hali promiennikami elektrycznymi przemysłowymi będzie w danym przypadku najlepszą opcją.

Promienniki podczerwieni nie tylko na hale

Promienniki wysokotemperaturowe świetnie sprawdzą się także jako mobilne ogrzewanie na wszelkiego rodzaju imprezy takie jak np. koncerty, czy targi. Wśród realizacji nasza firma ma również ogrzewanie artystów na scenie, np. w szczecińskim Zamku Książąt Pomorskich, gdy występował Asaf Awidan, do ogrzewania sceny wykorzystano promienniki ciepła przemysłowe ECOSUN 3600 W naszej produkcji.

Efektywność, opłacalność oraz możliwość wykorzystania w różnych miejscach sprawiają, że coraz więcej firm decyduje się na wykorzystanie promienników podczerwieni przemysłowych na halach, a także w innych miejscach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego sposobu ogrzewania — zapraszamy do kontaktu.

P1140442 - Ogrzewanie dużej kubatury

Promiennik ECOSUN 3600 W ogrzewający artystów podczas konsertu Asafa Awidana na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie

ogrzewanie hali produkcyjnej rotal promienniki - Ogrzewanie dużej kubatury

Ogrzewanie strefowe promiennikiem ECOSUN 3600 W zamontowanym nad linią produkcyjną

11 rotal 2020 fot stolz photography team - Ogrzewanie dużej kubatury

Promienniki ECOSUN 2400 W ogrzewające całą powierzchnię hali produkcyjnej

1 e1696321626950 - Ogrzewanie dużej kubatury

LAT NA RYNKU

!

MASZ PYTANIA?

Poniżej znajdziesz nasze dane kontaktowe. Możesz także podać nam informacje o obiekcie wypełniając krótki formularz a my skontaktujemy się z Tobą!