fbpx
Usługa montażu w cenie promiennika w województwie zachodniopomorskim

OGRZEWANIE DUŻEJ KUBATURY

p r o m i e n n i k i

wysokotemperaturowe

Promienniki wysokotemperaturowe ECOSUN produkowane są o mocach 1200, 2400, 3600 W.

Służą do ogrzewania obiektów wielkokubaturowych typu hale przemysłowe, sportowe, magazynowe itp. Promiennik tego typu jest również odpowiedni do zapewnienia komfortu cieplnego w strefie (średnica = wysokość) na zewnątrz i wewnątrz, np. na rampach załadunkowych i trybunach.

Po uruchomieniu powodują natychmiastowy wzrost temperatury, dzięki czemu nie jest konieczne wcześniejsze nagrzewanie pomieszczenia, gdyż jesteśmy cały czas w strefie promieni.

Hale produkcyjne oraz magazyny możemy ogrzewać promiennikami wysokotemperaturowymi w dwojaki sposób: ogrzewając całe pomieszczenie lub strefy.

TYP: ECOSUN

MOC: 1200, 2400, 3600 Watt

WYMIARY: w zależności od mocy promiennika

TEMP. POWIERZCHNI: 280 ºC

IP: IP44

GWARANCJA: 5 LAT

PRODUCENT: Rotal Zakład Ogrzewania Alternatywnego

Wszystkie produkty posiadają znak CE.

Montaż zgodnie z załączoną instrukcją.

Hale, magazyny

Hale, magazyny

Projektogrzewanie warsztatów, HAL, magazynów o dużej powierzchni Promienniki wysokotemperaturowe ECOSUN produkowane są o mocach 1200, 2400, 3600 W. Służą do ogrzewania hal przemysłowych, sportowych, magazynowych i innych obiektów wielkokubaturowych. Promiennik tego...

czytaj dalej
AgroEcosun

AgroEcosun

SZKLARNIE, TUNELE I PALMIARNIEpromieniowanie to najlepsza WEGETACJA  Opracowane i potwierdzone przez Szwedzki Instytut Gospodarki Rolnej. Ogrzewanie promiennikowe w szklarniach zostało wprowadzone w Szwecji dopiero wtedy, kiedy uzyskało pozytywną ocenę w Kanadzie i...

czytaj dalej
Kościoły

Kościoły

Sposobyogrzewania KOŚCIOŁÓW Kościoły są dość specyficznymi obiektami. Obiekty tego typu nigdy nie były przystosowane do jakiegokolwiek typu ogrzewania, tym bardziej konwekcyjnego. Charakteryzują się dość znacznym stosunkiem wysokości do powierzchni, przez co ogrzane...

czytaj dalej

Namioty, restauracje

wygodne OGRZEWANIE przyjemne ciepło

Promienniki wysokotemperaturowe ECOSUN o mocach 1200, 2400, 3600 W.  Promienniki świetnie sprawdzają  się do ogrzewania namiotów restauracyjnych, ogrodów zimowych, bez różnicy typu jest również odpowiedni do zapewnienia komfortu cieplnego w strefie (średnica = wysokość) na zewnątrz i wewnątrz, np. na rampach załadunkowych i trybunach.

Po uruchomieniu powodują natychmiastowy wzrost temperatury, dzięki czemu nie jest konieczne wcześniejsze nagrzewanie pomieszczenia, gdyż jesteśmy cały czas w strefie promieni.

Namioty i ogródki restauracyjne możemy ogrzewać promiennikami wysokotemperaturowymi w dwojaki sposób: całe pomieszczenie lub strefowo.

Koncerty, eventy

wygodne OGRZEWANIE przyjemne ciepło

Promienniki wysokotemperaturowe dobrze sprawdzają się w ogrzewaniu dużej kubatury, ale wśród swoich realizacji nasza firma ma również ogrzewanie artystów na scenie.
W szczecińskim Zamku Książąt Pomorskich wystąpił Asaf Avidan ogrzewany promiennikami Ecosun 3600 naszej produkcji.
Asaf Avidan koncert na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie

HALE, MAGAZYNY, AGRO ECOSUN, KOŚCIOŁY

                            wygodne OGRZEWANIE przyjemne ciepło

Regulator Wi Fi ,,Bardzo wygodny i prosty w obsłudze sterowanie aplikacją z telefonu”

Karta DT 1000i ,, Cyfrowy wyświetlacz, dokładny, z możliwością ustawienia temp. dziennej i nocnej”

Karta DT 700i ,,Regulator w pełni programowany z możliwością ustawienia na każdy dzień i godzinę”

KARTA DT 800 „Regulator radiowy z odbiornikiem i stacją, omijający zasilanie promiennik – regulator”

MOŻLIWOŚCI PRODUCENTA

wykonamy dla Ciebie panele w dowolnym  kolorze RAL 

Największą zaletą ogrzewania domu, kubatury z producentem urządzeń jest to, że jesteśmy gotowi do wyprodukowania promienników Ecosun w dowolnym kolorze pasującym do wnętrza. Promienniki 3600 w kolorze RAL 5024 i 5014 zostały wykonane do prywatnego domu jednorodzinnego z wysoką antresolą. Uważamy, że wyszły świetnie.

Osoba prywatna

Dom z antresolą

PRODUCENT

ROTAL to producent i dostawca projektujący systemowo. EcoDOM  jest energooszczędny, stworzony z myślą o ekologii, wyposażony w inteligentne i oszczędne urządzenia grzewcze.
R

DOŚWIADCZENIE

Profesjonalizm zdobyty przez ponad 35 lat pracy pozwala nam na produkcję urządzeń bezobsługowych i praktycznie bezserwisowych, a przede wszystkim – wyjątkowo bezpiecznych.

WIEDZA

Wieloletnie doświadczenie, sprawdzeni fachowcy i doradztwo w zakresie skutecznego i taniego ogrzewania to wartości cechujące naszą działalność od początku jej istnienia w branży.

Zadowoleni klienci

poznaj OPINIE o nas

Po kilku latach użytkowania promienników Waszej firmy mogę stwierdzić że był to bardzo dobry zakup. Zajmują mało miejsca są cienkie, skuteczne i bezawaryjne. Grzejący „obraz” zawieszony na kominku dodatkowo zaskakuje moich gości, bardzo polecam ten produkt.
Pozdrawiam Zbigniew Serocki

Posiadanie promienników w domu to tak jakby posiadanie swojego własnego mini słońca, dostępnego na żądanie o każdej porze dnia i nocy 🙂 Gorąco polecam promienniki z firmy Rotal.
Zastosowano było promienniki Ecosun do ogrzania domu jednorodzinnego.

Be Happy Mariusz Zawadzki

bezpłatny dobór urządzeń

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy umiejętnie doradzą oraz pomogą w wyborze najlepszego sposobu ogrzania Państwa domu i obiektów o dużej powierzchni. Przeczytaj co będzie nam do tego potrzebne.

W celu zaprojektowania najlepszego doboru urządzeń systemu grzewczego ECOSUN będziemy potrzebowali kilku informacji, takich jak:

  • typ domu i mieszkania
  • metraż pomieszczeń każdego z osobna
  • wysokość pomieszczeń
  • liczba okien, czy są nowe ?
  • czy została zrobiona termomodernizacja ścian?
  • pożądana temperatura wewnątrz

Prosimy o podanie lokalizacji obiektu oraz telefonów kontaktowych.

Według przesłanych informacji opracujemy dla Państwa odpowiedni dobór urządzeń do pomieszczenia oraz kosztorys.

Napisz do nas

Włożyłbym moje pieniądze w jakieś źródło mocy – w słońce, wiatr, energię słoneczną

Mam nadzieję, że nie musimy czekać               aż olej napędowy albo węgiel się wyczerpie zanim się za to zabierzemy

Thomas Edison