fbpx
Usługa montażu na terenie całej Polski! Zadzwoń 91 422 08 95 office@rotal.pl

dla instalatorów

W związku z rozwojem naszej firmy i poszerzaniem oferty skierowanej do klientów indywidualnych poszukujemy instalatorów – elektromonterów w całej Polsce. Oferta współpracy skierowana jest do osób, chcących podjąć się montażu naszych urządzeń grzewczych w domach i mieszkaniach naszych klientów. Proponujemy także wspólne przygotowywanie doboru urządzeń dla klientów pozyskanych przez instalatorów oraz atrakcyjne rabaty na produkowane przez nas urządzenia.

Poszukujemy również instalatorów posiadających uprawnienia i doświadczenie pozwalające na montaż urządzeń w halach, magazynach i zakładach produkcyjnych co wiąże się pracą na wysokości.

Dlaczego właśnie my?

Jesteśmy producentem energooszczędnego ogrzewania elektrycznego na podczerwień typu Ecosun. Zdobyte na przestrzeni ostatnich 40 lat doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie autorskich rozwiązań technologicznych, które powodują, że cały system odznacza się wysoką funkcjonalnością oraz sprawnością działania. Coś, co jest niezwykle istotne to przede wszystkim fakt, że na nasze promienniki udzielamy aż 10-letniej gwarancji.

Wytwarzane przez naszą firmę promienniki w wersji standardowej są dostępne od ręki, natomiast akcesoria produkowane na specjalne zamówienie są wysyłane maksymalnie do 10 dni roboczych. Produkty są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, co powoduje, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Oprócz tego bardzo ważną informacją jest fakt, że oferujemy również promienniki w formie ręcznie malowanych obrazów. Są one tworzone na podstawie zaproponowanego przez Klienta motywu. Promienniki są dostępne także w formie luster, co jeszcze bardziej podnosi ich funkcjonalność.