fbpx
Usługa montażu na terenie całej Polski! Zadzwoń 91 422 08 95 office@rotal.pl

Ogrzewanie dla chorych

promienniki dla medycyny

Promienniki podczerwieni Ecosun to w pełni bezpieczne ogrzewanie pacjenta, które służą do utrzymania optymalnej temperatury na sali chorych jak i pacjenta. System grzewczy znajduje swoje zastosowanie na sali operacyjnej, Intensywnej Terapii jak i w innych dziedzinach medycyny, w których pacjent narażony jest na wychłodzenie.

Do najprostszych sposobów uśmierzania bólu należy termoterapia, czyli leczenie ciepłem lub zimnem.
Wybór temperatury zależy od aktualnego stanu stawów. Rozgrzewanie tkanek poprawia ukrwienie, rozluźnia mięśnie i pomaga odprowadzać z chorych miejsc toksyczne substancje. Łagodzi ból w przypadku choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa i stawów obwodowych, „łamania w kościach” po starych urazach, przy przewlekłych stanach zapalnych stawów czy fibromialgii.

Rozgrzewanie dobrze robi w przypadku niemal wszystkich chorób reumatycznych (oprócz ostrego zapalenia stawów). Pod jego wpływem ból mija lub przynajmniej się zmniejsza. Wysoka temperatura rozluźnia bowiem mięśnie oraz zmniejsza sztywność stawów, ułatwiając poruszanie nimi.

{

bezpieczne ogrzewanie dla chorych

Promienniki specjalnego przeznaczenia dla ogrzewania łóżek szpitalnych, sal chorych, szpitali

– Promienniki  o różnych mocach | Ecosun 130, 325, 430, 650, 900

ogrzewanie

promienniki różnego przeznaczenia

Poniżej na zdjęciach – są to nasze produkty wystawione na pierwszych targach sprzętu medycznego w Szczecinie przed 25 laty, żeby je produkować i propagować a wiemy – że na rynku krajowym i nawet europejskim są bardzo potrzebne musimy otrzymać specjalne i nie tanie atesty.

Jeżeli nasza nowa strona wykaże zainteresowanie tymi produktami to możemy je produkować od razu.

Przy zastosowaniu promienników bardzo istotny jest fakt, że oszczędność energii można uzyskać przez wykorzystanie kilku źródeł ciepła o mniejszej mocy, równomiernie rozmieszczonych w pomieszczeniu.

Przy zastosowaniu promienników nie dochodzi  krążenia powietrza i wirowania kurzu. Zmniejszenie cyrkulacji powietrza i ograniczona fluktuacja cząsteczek pyłu obniża niebezpieczeństwo ewentualnego zapadania na niektóre choroby (astma, zapalenie śluzówek itp.).

medyczny7 - Promienniki dla medycyny
medyczny3 - Promienniki dla medycyny
medyczny9 - Promienniki dla medycyny
medyczny10 - Promienniki dla medycyny
medyczny1 - Promienniki dla medycyny
medyczny5 - Promienniki dla medycyny
{

Promiennik podczerwieni

Promienniki mogą być wykorzystywane do ogrzewania mieszkań, ale doskonale znajdują zastosowanie w medycynie – do inkubatorów, łóżek dla poparzonych, do suszenia gipsu.

– Ecosun  | ogrzewanie promieniami podczerwieni