fbpx
Usługa montażu na terenie całej Polski! Zadzwoń 91 422 08 95 office@rotal.pl

Promienniki duża kubatura

Przestrzenie produkcyjne, magazynowe i loftowe wymagają wydajnych instalacji, aby zapewnić dogodne warunki przebywającym w nim osobom. Dzieje się tak ze względu na ich wysokość, która znacznie różni się od tej w innych wnętrzach. Jedną z najnowocześniejszych metod ogrzewania dużych powierzchni jest coraz częściej stosowany promiennik ciepła na podczerwień. Możliwość wyboru wielu wariantów o zróżnicowanej wielkości oraz mocy sprawia, że rozwiązanie to zyskuje coraz większą liczbę entuzjastów.

Prezentowane promienniki podczerwieni służą do ogrzewania takich obiektów, jak hale przemysłowe, magazyny czy budynki sportowe. Dzięki zastosowaniu specjalnych systemów, są one bezpieczne i rozprowadzają ciepło równomiernie nawet przy bardzo dużej powierzchni wnętrza.

Bardzo szybkie reakcje systemu

Prezentowane promienniki podczerwieni to doskonałe rozwiązanie dla każdego obiektu wielkopowierzchniowego. Od razu po włączeniu zaczynają one emitować ciepło. Dzięki temu już po chwili możemy zacząć zauważać zmiany w temperaturze całego wnętrza budynku. Ten rodzaj ogrzewania szczególnie dobrze sprawdza się w przestrzeniach sportowych, w których istotna jest możliwość szybkiej zmiany temperatury w dużym zakresie.

Wyświetlanie jednego wyniku