fbpx
Usługa montażu na terenie całej Polski! Zadzwoń 91 422 08 95 office@rotal.pl

nasza praca

Nasza firma działa na rynku od 1986 roku, a jej założycielem jest Józef Jaszczerski, który od początku swojej działalności w branży grzewczej pasjonuje się tematyką ogrzewania oraz alternatynych źródeł ciepła. Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Kobylance koło Szczecina. Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Nasze produkty można nabyć na miejscu w naszym biurze lub zamówić wraz z dostawą kurierem.

Od właściciela firmy

Promienniki elektryczne poznałem w 1986 roku we Francji. Produkcję promienników rozpoczęliśmy w 1992 roku na bazie technologii amerykańskiej firmy Astec z Centrum Grzewczego NASA w Albuquerque.  W swojej karierze zawodowej projektowałem także promienniki wodne, gazowe i spalinowe. Obecnie produkujemy promienniki podczerwieni, które trafiają do wielu domów, mieszkań oraz wszelkich innych obiektów w kraju i zagranicą. Zachęcam do lektury broszur Dom&Energie dotyczących tematów związanych z efektywnym ogrzewaniem oraz alternatywnymi źródłami ciepła.

Nasz zespół

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych doradców technicznych, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania, a także doradzą jakie promienniki będą najlepszym rozwiązaniem dla Państwa obiektów. Czekamy na Państwa w naszym biurze w Kobylance, a także na Państwa kontakt telefoniczny lub mailowy.

Referencje

Przez 30 lat naszej działalności firma została doceniona przez wielu klientów indywidulanych, ale i instytucje Państwowe i Gminne.

Tu przedstawiamy nasze referencje z Gminy Barczewo oraz Gminy Czarnków dla których realizowaliśmy sporo projektów od doboru urządzeń dla każdego z obiektów przez zaplanowanie miejsc montażu promienników do dostarczenia paneli Ecosun z 10-cio letnią gwarancją.

Nasza trwała współpraca trwająca przez lata mówi sama za siebie smiley laughing - O nas

referencje rotal scaled - O nas
referencje scaled - O nas
referencje janowice - O nas
referencje 1 - O nas
zus - O nas
paliwa - O nas
bubel - O nas
kation - O nas
consigno - O nas
x - O nas
rdlp - O nas
opienie - O nas
opinie 1 - O nas
opinie 12.03.24 - O nas
opinie 5 - O nas
opinie 2 - O nas
opinie 3 - O nas
opinie 4 - O nas