fbpx
Usługa montażu na terenie całej Polski! Zadzwoń 91 422 08 95 office@rotal.pl

Ogrzewanie na podczerwień opinie: Po kilku latach użytkowania promienników Waszej firmy mogę stwierdzić że był to bardzo dobry zakup. Zajmują mało miejsca są cienkie, skuteczne i bezawaryjne. Grzejący „obraz” zawieszony na kominku dodatkowo zaskakuje moich gości, bardzo polecam ten produkt.

Pozdrawiam Zbigniew Serocki

Ogrzewanie promiennikowe opinie: Od 4 lat stosuję grzejniki Ecosun zarówno 650W jak 325W do ogrzewania mojego domu .Są ekologiczne tj. nie wydzielają dwutlenku węgla ani rakotwórczych pyłów. Proste w obsłudze i montażu. z wieloletnią gwarancją niezawodności.

Edward Frydryczek

Zastosowanie ww. grzejników można obejrzeć na You-Tube hasło "wiatrak fotowoltaika złotów 25 i 26 OZE''

Promiennik elektryczny opinie: Promiennik Ecosun 325 standard + regulator Polecam 5******

Petrussp

zakup na Allegro

Promiennik ciepła opinie: Posiadanie promienników w domu to tak jakby posiadanie swojego własnego mini słońca, dostępnego na żądanie o każdej porze dnia i nocy 🙂 Gorąco polecam promienniki z firmy Rotal.

Be Happy Mariusz Zawadzki

Promienniki na podczerwień opinie: Świetny kontakt – sprzedający telefonicznie kontaktował się ze mną by ustalić wersję wykonania oraz termin wysyłki. Gdy okazało się, że towar może być wysłany wcześniej również zadzwonił, by dowiedzieć się czy nie będzie to dla mnie problemem! BRAWO!! Samo lustro/grzejnik wygląda solidnie i estetycznie – na chwilę obecną nie wiem jeszcze jak grzeje (nie zamontowałem go), ale jeśli grzeje tak jak wygląda i jest na poziomie obsługi sprzedającego to powinienem być bardzo zadowolony! 😉

emiloss_s

zakup na Allegro

bezpłatny dobór urządzeń

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy umiejętnie doradzą oraz pomogą w wyborze najlepszego sposobu ogrzania Państwa domu i obiektów o dużej powierzchni. Przeczytaj co będzie nam do tego potrzebne.

W celu zaprojektowania najlepszego doboru urządzeń systemu grzewczego ECOSUN będziemy potrzebowali kilku informacji, takich jak:

  • typ domu i mieszkania
  • metraż pomieszczeń każdego z osobna
  • wysokość pomieszczeń
  • liczba okien, czy są nowe ?
  • czy została zrobiona termomodernizacja ścian?
  • pożądana temperatura wewnątrz

Prosimy o podanie lokalizacji obiektu oraz telefonów kontaktowych.

Według przesłanych informacji opracujemy dla Państwa odpowiedni dobór urządzeń do pomieszczenia oraz kosztorys.

Napisz do nas