OGRZEWANIE DUŻEJ KUBATURY

p r o m i e n n i k i

wysokotemperaturowe

Promienniki wysokotemperaturowe ECOSUN produkowane są o mocach 1200, 2400, 3600 W. Służą do ogrzewania obiektów wielkokubaturowych typu hale przemysłowe, sportowe, magazynowe itp. Promiennik tego typu jest również odpowiedni do zapewnienia komfortu cieplnego w strefie (średnica = wysokość) na zewnątrz i wewnątrz, np. na rampach załadunkowych i trybunach.

Po uruchomieniu powodują natychmiastowy wzrost temperatury, dzięki czemu nie jest konieczne wcześniejsze nagrzewanie pomieszczenia gdyż jesteśmy cały czas w strefie promieni.

Hale produkcyjne oraz magazyny możemy ogrzewać promiennikami wysokotemperaturowymi w dwojaki sposób: całe pomieszczeniu lub strefowe.

TYP: ECOSUN

MOC:1200, 2400, 3600 Watt

WYMIARY: w zależności od mocy promiennika

TEMP. POWIERZCHNI: 280 ºC

IP: IP44

GWARANCJA: 10 LAT

PRODUCENT: Rotal Zakład Ogrzewania Alternatywnego

Wszystkie produkty posiadają znak CE.

Montaż zgodnie z załączoną instrukcją.

koncerty, eventy

wygodne OGRZEWANIE przyjemne ciepło

Promienniki wysokotemperaturowe dobrze sprawdzają się w ogrzewaniu dużej kubatury, ale wśród swoich realizacji nasza firma ma również ogrzewanie artystów na scenie.
W szczecińskim Zamku Książąt Pomorskich wystąpił Asaf Avidan ogrzewany promiennikami Ecosun 3600 naszej produkcji. Asaf Avidan koncert na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie

HALE, MAGAZYNY, AGRO ECOSUN, KOŚCIOŁY

                            wygodne OGRZEWANIE przyjemne ciepło

Karta Flash 25800 ,,Bardzo wygodny i prosty w obsłudze, z diodą pracy regulatora”

Karta DT 1000i ,, Cyfrowy wyświetlacz, dokładny, z możliwością ustawienia temp. dziennej i nocnej”

Karta DT 700i ,,Regulator w pełni programowany z możliwością ustawienia na każdy dzień i godzinę”

KARTA DT 800 „Regulator radiowy z odbiornikiem i stacją, omijający zasilanie promiennik – regulator”

Hale, magazyny

 P r o j e k t ogrzewanie warsztatów, HAL, magazynów o dużej powierzchni Promienniki wysokotemperaturowe ECOSUN produkowane są o mocach 1200, 2400, 3600 W. Służą do ogrzewania obiektów wielkokubaturowych typu hale przemysłowe, sportowe, magazynowe itp. Promiennik tego...

czytaj dalej

AgroEcosun

SZKLARNIE, TUNELE I PALMIARNIE promieniowanie to najlepsza WEGETACJA  Opracowane i potwierdzone przez Szwedzki Instytut Gospodarki Rolnej. Ogrzewanie promiennikowe w szklarniach zostało wprowadzone w Szwecji dopiero wtedy, kiedy uzyskało pozytywną ocenę w Kanadzie i...

czytaj dalej

Kościoły

s p o s o b y ogrzewania KOŚCIOŁÓW Kościoły są dość specyficznymi obiektami. Obiekty tego typu nigdy nie były przystosowane do jakiegokolwiek typu ogrzewania, tym bardziej konwekcyjnego. Charakteryzują się dość znacznym stosunkiem wysokości do powierzchni, przez co...

czytaj dalej

namioty, restauracje

wygodne OGRZEWANIE przyjemne ciepło

Promienniki wysokotemperaturowe ECOSUN o mocach 1200, 2400, 3600 W.  Promienniki świetnie sprawdzają  się do ogrzewania namiotów restauracyjnych, ogrodów zimowych, bez różnicy typu jest również odpowiedni do zapewnienia komfortu cieplnego w strefie (średnica = wysokość) na zewnątrz i wewnątrz, np. na rampach załadunkowych i trybunach.

Po uruchomieniu powodują natychmiastowy wzrost temperatury, dzięki czemu nie jest konieczne wcześniejsze nagrzewanie pomieszczenia gdyż jesteśmy cały czas w strefie promieni.

Namioty i ogródki restauracyjne możemy ogrzewać promiennikami wysokotemperaturowymi w dwojaki sposób: całe pomieszczenie lub strefowo.

PRODUCENT

ROTAL to producent i dostawca projektujący systemowo. EcoDOM  jest energooszczędny, stworzony z myślą o ekologii, wyposażony w inteligentne i oszczędne urządzenia grzewcze.
R

DOŚWIADCZENIE

Profesjonalizm zdobyty przez ponad 35 lat pracy pozwala nam na produkcję urządzeń bezobsługowych i praktycznie bezserwisowych, a przede wszystkim – wyjątkowo bezpiecznych.

WIEDZA

Wieloletnie doświadczenie, sprawdzeni fachowcy i doradztwo w zakresie skutecznego i taniego ogrzewania to wartości cechujące naszą działalność od początku jej istnienia w branży.

ZADOWOLENI KLIENCI

poznaj OPINIE o nas

Po kilku latach użytkowania promienników Waszej firmy mogę stwierdzić że był to bardzo dobry zakup. Zajmują mało miejsca są cienkie, skuteczne i bezawaryjne. Grzejący „obraz” zawieszony na kominku dodatkowo zaskakuje moich gości, bardzo polecam ten produkt.

Pozdrawiam Zbigniew Serocki

Posiadanie promienników w domu to tak jakby posiadanie swojego własnego mini słońca, dostępnego na żądanie o każdej porze dnia i nocy 🙂 Gorąco polecam promienniki z firmy Rotal.
Zastosowano było promienniki Ecosun do ogrzania domu jednorodzinnego.

Be Happy Mariusz Zawadzki

Włożyłbym moje pieniądze w jakieś źródło mocy – w słońce, wiatr, energię słoneczną

Mam nadzieję, że nie musimy czekać               aż olej napędowy albo węgiel się wyczerpie zanim się za to zabierzemy

Thomas Edison

czekamy na ciebie

Jeżeli jesteś zainteresowany promiennikami Ecosun lub innymi rozwiązaniami grzewczymi dla domu zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, bezpłatnie dobierzemy urządzenia i zrobimy wycenę.

Kontakt z nami    8:00 16:00

Wojska Polskiego 89/2 70-481 Szczecin

office@rotal.pl

91 422 08 95, 91 422 65 87

dołącz do nas