fbpx
Usługa montażu na terenie całej Polski! Zadzwoń 91 422 08 95 office@rotal.pl
wifi - Termostat Wi-Fi

Termostat Wi-Fi

Termostat pokojowy programowalny zdalnie (WiFi w chmurze) i lokalnie – do montażu w typowej puszce ściennej wnękowej. Termostat posiada panel czołowy z wyświetlaczem LCD, suchy styk przekaźnika o obciążalności 3A do zwierania wejścia termostatu (max obciążalność 250V / 3A).

Przyciski dotykowe do lokalnej zmiany wartości nastaw, ale w praktyce używa się prawie wyłącznie intuicyjnej aplikacji ze sterowaniem przez WiFi z dowolnego miejsca na świecie (sterowanie zdalne w chmurze)! Urządzenie współpracuje z systemem „Amazon Alexa” i „Google Assistance”.

Urządzenie ma standardowo wbudowany wewnętrzny czujnik temperatury powietrza w pomieszczeniu, w którym jest zamontowane.

Termostat utrzymuje temperaturę wg ustawień programu i zaprogramowanego czasu, co obniża koszty energii, np: przy nieobecności użytkowników w domu.

W każdym momencie będąc poza domem możemy sprawdzić za pomocą smartfonu temperaturę wewnątrz pomieszczenia gdzie znajduje się baza. Ponadto możemy zdalnie zmienić program czasowy bądź przejść w tryb sterowania ręcznego i załączyć ogrzewanie aby dom rozgrzał się przed naszym powrotem. Intuicyjna obsługa, czytelny interfejs HMI. Możliwość różnych ustawień na różne dni tygodnia.