fbpx
Usługa montażu na terenie całej Polski! Zadzwoń 91 422 08 95 office@rotal.pl
Usługa montażu promienników na terenie całej Polski!

W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem klientów cieszy się promiennik na podczerwień Ecosun. Jest to nic innego, jak nowoczesny system stworzony w celu ogrzewania domu, który aż 80 procent ciepła przekazuje w postaci promieniowania podczerwonego, a tylko 20 procent za pomocą konwekcji. Powoduje to, że instalacja odznacza się niezwykle sprawnym oraz bardzo wydajnym działaniem, a cały system charakteryzuje się ekonomią i nowoczesnością.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Promiennik Ecosun odznacza się wysoką energooszczędnością, bowiem przy pobieraniu zaledwie 650W jest w stanie ogrzać aż 10-15 metrów kwadratowych budynku, w zależności od panujących w nim warunków. Cała konstrukcja została opracowana w taki sposób, aby żadna z osób nie miała problemu z właściwą eksploatacją systemu. Ponadto na uwagę zasługuje fakt, że po osiągnięciu zaprogramowanej wcześniej temperatury, promiennik się wyłącza, nie pobierając tym samym dodatkowej energii. Przekłada się to na niskie rachunki za energię elektryczną.

Promiennik na podczerwień w połączeniu z fotowoltaiką

Nie od dziś wiadomo, że ogrzewanie budynków za pomocą prądu jest przyjazne środowisku, a gdy dodamy do tego panele fotowoltaiczne, możliwe jest radykalne zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Troska o ekologię jest w ostatnim czasie bardzo ważnym tematem, dlatego istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania wynoszącego 3 000 zł na zakup promienników w programie Czyste Powietrze oraz z dotacji w wysokości 5 000 zł na instalację fotowoltaiczną.

W ramach prowadzonych działań można zdecydować się na montaż promienników na podczerwień w dowolnym momencie – zarówno w chwili, gdy budynek jest już wyposażony w panele fotowoltaiczne, jak i w chwili, gdy cała instalacja (promienniki i panele słoneczne) mają zostać zamontowane od podstaw.

Promienniki Ecosun to przede wszystkim niskie koszty inwestycyjne w porównaniu z innymi tradycyjnymi sposobami ogrzewania, a także mocno ograniczone koszty eksploatacyjne urządzeń przy odpowiednio dobranej mocy całego systemu. Ważną informacją jest fakt, że promienniki na podczerwień są dostępne w wielu kolorach oraz formach, co sprawia, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Pora sensownie wykorzystać energię

OSZCZĘDNOŚCI 

Koszt zakupu promienników wraz z regulatorami temperatury 

jest o 2/3 tańszy niż pompy ciepła!

promiennik podczerwieni ecosun 325 w rotal - Promienniki Ecosun na podczerwień + fotowoltaika = najtańsze lub darmowe ogrzewanie domu

Najtańsze ogrzewanie elektryczne

Promienniki Ciepła Standardowe

Oferowane przez nas promienniki niskotemperaturowe ECOSUN bardzo dobrze spełniają swoją rolę jako ogrzewanie główne, bądź uzupełniające  do wszelkiego rodzaju pomieszczeń o wysokości nieprzekraczającej 3,5 m takich jak: mieszkania, domy, biura, sklepy, obiekty użyteczności publicznej, itd.

Promienniki ECOSUN standardowe produkowane są o mocy 130W, 325W, 430W, 650W, 900W np. promiennik o mocy 650 W wystarcza do ogrzania 10-15 m² pomieszczenia.

Promienniki mogą być wykonane w dowolnym kolorze, a także o innych niż podane w typoszeregu wymiarach, kształtach i mocach lub w wersji jako promienniki do sufitów podwieszanych typu Termatex, Rafkon, Amstrong.

dom - Promienniki Ecosun na podczerwień + fotowoltaika = najtańsze lub darmowe ogrzewanie domu
house 3408202 1920 - Promienniki Ecosun na podczerwień + fotowoltaika = najtańsze lub darmowe ogrzewanie domu