fbpx
Usługa montażu na terenie całej Polski! Zadzwoń 91 422 08 95 office@rotal.pl

DLA DEWELOPERÓW

Ostatnimi czasy coraz więcej osób poszukuje domów wyposażonych w innowacyjne instalacje. Mowa w tym przypadku między innymi o systemie grzewczym. Przestarzałe kaloryfery są coraz częściej zastępowane nowoczesnymi rozwiązaniami, takimi jak promienniki podczerwieni. Są to specjalne instalacje, których zadaniem jest ogrzewanie budynku za pomocą generowanego promieniowania. System ten jest znacznie bardziej efektywny niż powszechnie stosowana instalacja centralnego ogrzewania.

Promienniki na podczerwień – oferta w sam raz dla deweloperów!

Zajmujemy się produkcją promienników, które mogą być montowane w różnego rodzaju przestrzeniach, na przykład w domach, blokach, hotelach czy biurowcach. Oferta naszej firmy jest skierowana w znacznym stopniu w stronę deweloperów. Jest to podyktowane przede wszystkim faktem, iż tego typu instalacje najlepiej montuje się w stanie surowym budynku. Możliwe jest wówczas odpowiednie ukrycie kabli i przewodów w ścianach. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by instalację założyć już w istniejącym obiekcie, jednak trzeba się wówczas liczyć z koniecznością przeprowadzenia poważniejszych prac remontowych. Właśnie z tego względu warto, by cała instalacja była planowana już na etapie projektowania budynku.

Dlaczego warto zdecydować się na promienniki podczerwieni?

Promienniki podczerwieni odznaczają się dużo wyższą sprawnością działania. Z racji, że elementy konstrukcyjne same w sobie się nie nagrzewają, mogą one przekazać znacznie więcej energii niż jest to przy stosowaniu tradycyjnych kaloryferów. Dużą zaletą promienników podczerwieni jest fakt, że generowane ciepło jest przekazywane już do tych najniższych partii pomieszczenia. Nie ma więc mowy o zjawisku znanym z ogrzewania konwekcyjnego, gdzie generowane ciepło jest natychmiast przekazywane do górnej części pokoju.

Promienniki podczerwieni umożliwiają stworzenie systemu ogrzewania punktowego oraz strefowego. Oprócz tego zastosowane w poszczególnych pomieszczeniach termoregulatory powodują, że każdy z domowników może ustawić najodpowiedniejsze parametry pracy promienników dla swoich potrzeb.

Nie czekaj i już dziś postaw na budynki wyposażone w nowoczesny system ogrzewania!

architect gb524d3f1a 1920 - Dla deweloperów
architecture g069b38fcb 1280 - Dla deweloperów