fbpx
Usługa montażu na terenie całej Polski! Zadzwoń 91 422 08 95 office@rotal.pl

Termostat radiowy BT710

Termostat bezprzewodowy BT710 (nadajnik) jest bezprzewodowym termostatem radiowym, który w zależności od pożądanej temperatury steruje odbiornikami BT001, które włączają system ogrzewania (odbiorniki można zakupić osobno).

Termostat BT710 jest w stanie kontrolować do 9 odbiorników przełączających w obrębie jednego pomieszczenia. Elementy przełączane są stopniowo, co zapobiega przepięciom w sieci. Zasięg nadajnika to 35 m. Nadajnik można zamontować na ścianie lub postawić np. na komodzie na nóżce, która dołączona jest do urządzenia.

bt710 - Termostat radiowy BT710

Bezprzewodowy odbiornik BT001 montowany jest dopuszkowo i służy do sterowania grzejnikami elektrycznymi, panelami na podczerwień lub innymi elektrycznymi urządzeniami grzewczymi. Współpracuje on z termostatem BT710.

W przypadku montażu promienników podczerwieni naszej produkcji na ścianie bądź na suficie odbiorniki BT001 można zamontować pod promiennikami co w znacznym stopniu ułatwia montaż. Z zamontowanymi odiornikami należy następnie sprować nadajnik BT710, który będzie sterował pracą promienników bez konieczności połączenia przewodowego.

bt001 - Termostat radiowy BT710