fbpx
Usługa montażu na terenie całej Polski! Zadzwoń 91 422 08 95 office@rotal.pl
700i wiekszy - Termostat DigiTime 700i

Termostat DigiTime 700i

DigiTime 700i jest programowanym termostatem pokojowym przeznaczonym do utrzymywania w pomieszczeniach kilku określonych przez użytkownika temperatur. Jedna z nich zwana dalej temp. komfortową to typowa temp. pokojowa gdy przebywamy w domu, np. 19°C. Druga to temp. ekonomiczna niższa od komfortowej o kilka stopni np. 16°C , która może być utrzymywana podczas snu lub nieobecności w domu. Trzecia natomiast to temperatura, którą można ustawić w razie potrzeby doraźnego podniesienia lub obniżenia aktualnej temp. pomieszczenia bez konieczności zmiany zaprogramowanych wcześniej temperatur, czyli temperatury komfortowej i ekonomicznej. Temperatury można zaprogramować wg własnego uznania na poszczególne dni tygodnia, mając do dyspozycji 9 różnych programów. Po zaprogramowaniu, przełączanie pomiędzy kolejnymi programami odbywa się automatycznie i nie wymaga ingerencji użytkownika.

CECHY TERMOSTATU DigiTime 700i:

 

  • duża dokładność regulacji temperatury dzięki bardzo małej wielkości histerezy (+/- 0,1° C !),
  • duża prostota obsługi,
  • łatwość programowania,
  • duża czytelność wskazań, dzięki znacznym rozmiarom wyświetlacza LCD,
  • nieulotna pamięć programów oraz dodatkowe podtrzymanie zasilania w celu ułatwienia użytkownikowi programowania ustawień,
  • wbudowany program testowy pozwala na proste przetestowanie działania w warunkach rzeczywistych i daje możliwość obniżenia kosztów ogrzewania do niezbędnego minimum oraz utrzymywanie w ogrzewanych pomieszczeniach odpowiadającego użytkownikowi komfortu cieplnego.