Dokumenty

Certyfikaty

cenniki, porady i  instrukcje

Wysoką jakość naszych usług potwierdzają otrzymane certyfikaty jakości.

Potwierdzeniem wysokiego bezpieczeństwa użytkowania naszych wyrobów jest stały monitoring rynku oraz poziomu zadowolenia klientów.

Dodatkowo udostępniamy instrukcje dla naszych urządzeń oraz regulatorów temperatury.

 

 

Nasze wyroby spełniają odpowiednie wymogi bezpieczeństwa i jakości, ale również wyróżniają się na tle konkurencji spośród innych ofert, występujących na rynku. Proces certyfikacji bada procesy technologiczne i kontrolne produktu, które mają kluczowe znaczenie dla jakości produktu. Klienci tym samym mogą być pewni wysokiej jakości produktów, oraz wysokiego ich bezpieczeństwa, bez negatywnych skutków oddziałujących na środowisko i człowieka, bowiem produkty testowane są pod kątem emisji szkodliwych substancji.
Promienniki Ecosun mogą być montowane na suficie jak i na ścianie z równie dobrą efektywnościową cieplną.
  1. Z reguły panele Ecosun montowane są na suficie, gdzie świetnie komponują się z otoczeniem – standardowe są białe, lekko chropowate i nie zajmują miejsca w domu, gdzie zwykle mamy ustawione meble.
  2. Promienniki montowane na ścianach to promienniki w formie obrazów np. w salonie dekoracyjne promienniki lub luster zawieszonych na ścianie w łazience. Promienniki często znajdują swoje przeznaczenie w miejscu starych zdemontowanych kaloryferów i gotowych wnękach.

 

Promiennik elektryczny Ecosun

zestaw sterująco-monitorujący miejsce montażu

rys montazowy - Oszczędność i design
Karta Flash 25800 ,,Bardzo wygodny i prosty w obsłudze, z diodą pracy regulatora”

Karta DT 1000i ,,Cyfrowy wyświetlacz, dokładny, z możliwością ustawienia temp. dziennej i nocnej”

Karta DT 700i ,,Regulator w pełni programowany z możliwością ustawienia na każdy dzień i godzinę”

Karta DT 800 ,,Regulator radiowy z odbiornikiem i stacją, omijający zasilanie promiennik – regulator”

Rozmieszczenie

termoststu oraz promiennika

 

Promiennik nie powinien być zamontowany naprzeciwko okna, drzwi aby ciepło promieniowania nie było skierowane na zewnątrz pomieszczenia a  do środka pomieszczenia w celu wygrzewania wszystkich przegród w pomieszczeniu.

W dużych wysokich pomieszczeniach zalecamy stworzyć ruch ciepłych cząsteczek powietrza z pod sufitu za pomocą mieszaczy wielołopatkowych które montujemy na suficie sprowadzając ciepłe powietrze spowrotem na dół ogrzewanego pomieszczenia. Cena grzania obniży się o jakieś 30%, a temperatura podniesie się o 3 st. C.

Należy ogrzewać nie powietrze w domu, a jedynie jego twarde molekuły tzn : przegrody, przedmioty i ludzi – tak jak dzieje się to w przyrodzie gdy wschodzi słońce – szczególnie latem.

 

Do właściwej pracy promiennika należy do zakupionego panela Ecosun dobrać regulator temperatury, który dzięki łatwej możliwości ustawienia oczekiwanej temperatury w pomieszczeniu wyłączy promiennik po jej osiągnięciu- nie ma dalszego poboru prądu.

Promiennik pracuje w funkcji czasu pobierając moc taką jaka jest oznaczona na promienniku np. 650 Watt na godzinę. Dobierając odpowiednie urządzenia do pomieszczenia W/m2 powinien pracować krótko aby osiągnąć oczekiwaną temperaturę w pomieszczeniu.

Regulator ,,pilnuje” temperatury w pomieszczeniu będzie włączał promiennik w celu podtrzymania ustawionej temperatury gdyby w pomieszczeniu zrobiło się chłodniej.

bezpłatny dobór urządzeń

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy umiejętnie doradzą oraz pomogą w wyborze najlepszego sposobu ogrzania Państwa domu i obiektów o dużej powierzchni. Przeczytaj co będzie nam do tego potrzebne.

W celu zaprojektowania najlepszego doboru urządzeń systemu grzewczego ECOSUN będziemy potrzebowali kilku informacji, takich jak:

  • typ domu i mieszkania
  • metraż pomieszczeń każdego z osobna
  • wysokość pomieszczeń
  • liczba okien, czy są nowe ?
  • czy została zrobiona termomodernizacja ścian?
  • pożądana temperatura wewnątrz

Prosimy o podanie lokalizacji obiektu oraz telefonów kontaktowych.

Według przesłanych informacji opracujemy dla Państwa odpowiedni dobór urządzeń do pomieszczenia oraz kosztorys.

Napisz do nas