Hale, magazyny

Projekt

ogrzewanie warsztatów, HAL, magazynów o dużej powierzchni

Promienniki wysokotemperaturowe ECOSUN produkowane są o mocach 1200, 2400, 3600 W. Służą do ogrzewania obiektów wielkokubaturowych typu hale przemysłowe, sportowe, magazynowe itp.

Promiennik tego typu jest również odpowiedni do zapewnienia komfortu cieplnego w strefie (średnica = wysokość) na zewnątrz i wewnątrz, np. na rampach załadunkowych i trybunach.

Po uruchomieniu powodują natychmiastowy wzrost temperatury, dzięki czemu nie jest konieczne wcześniejsze nagrzewanie pomieszczenia, gdyż jesteśmy cały czas w strefie promieni.

Hale produkcyjne oraz magazyny możemy ogrzewać promiennikami wysokotemperaturowymi w dwojaki sposób: całe pomieszczenie lub strefowo.

{

Muzeum Sukiennice

System ogrzewania Ecosun promiennikami wysokotempareturowymi 1200W przy pomocy specjalnej konstrukcji tworzącej strefę ogrzewania.

– Sukiennice Kraków | Ecosun 1200 W

sposoby

ogrzewania DUŻEJ KUBATURY

Hale produkcyjne oraz magazyny możemy ogrzewać promiennikami wysokotemperaturowymi w dwojaki sposób: całe pomieszczeniu lub strefowe.

Pierwsze rozwiązanie polega na rozmieszczeniu promienników nad całym pomieszczeniem równomiernie dzięki czemu jest stała, jednakowa temperatura.

Drugie rozwiązanie polega na strefowym ogrzewaniu miejsc pracy, w których pracownicy spędzają większość czasu jak np. miejsce przy maszynie szwalniczej.

Nad takim stanowiskiem pracy zawieszamy promiennik wysokotemperaturowy, który ma za zadanie utrzymać odpowiednią temperaturę w danej strefie. Reszta pomieszczenia może mieć niższą temperaturę.

Rozwiązanie bardzo ekonomiczne – to tak zaprojektować podłogę, żeby się nagrzała i zakumulowała ciepło z nocnej taryfy. Układ rano się wyłączy i będzie ciepło równomiernie, a nad stanowiskiem powinien wisieć element niskotemperaturowy sterowany strefowo.

{

strefa ciepła

Stanowisko pracy przy wyspecjalizowanej linii produkcyjnej ogrzewana za pomocą promienników Ecosun 2400 W.

– Linia produkcyja | Ecosun 2400

informacje

Jeżeli jesteś zainteresowany promiennikami Ecosun lub innymi rozwiązaniami grzewczymi zadzwoń lub napisz do nas.

kontakt

Wojska Polskiego 89/2 Szczecin 70-481

office@rotal.pl

0048 91 422 08 95

montaż

Oferujemy montaż na terenie całej Polski zapoznaj się z naszą zakładką promienniki informacje

 

    doradztwo

    91 422 65 87

    rotal w internecie