Promienniki obrazy malowane przez artystę

Grzejący obraz

idealnie DOPASOWANY do wnętrza

Panele Ecosun są energooszczędne, a ich pobór energii jest zdecydowanie niższy od innych urządzeń grzewczych ponieważ Promiennik Ecosun pobierając tylko 650W ogrzewa aż 10-15m2 pomieszczenia.

Promienniki to też niskie koszty eksploatacyjne – około 5-10 zł/m2 na miesiąc (prawidłowo ocieplonego).

Panele grzewcze są proste w obsłudze i  montażu.

Promienniki są łatwe w obsłudze ponieważ współdziałają z regulatorem temperatury, na którym w prosty sposób ustawisz oczekiwaną temperaturę, a kiedy pomieszczenie osiągnie wskazaną temperaturę promiennik wyłączy się – nie ma dalszego poboru prądu.

Nie zajmują miejsca, ponieważ montuje się je na suficie lub ścianach, są estetyczne.

Promienniki mogą być wykonane w różnych kolorach, kształtach, a nawet w formie obrazów – ręcznie malowane przez naszych artystów malarzy, jak i w formie promienników szklanych z dowolnie nadrukowanym zdjęciem . Tematyka obrazów jest dowolna i wykonana na życzenie klienta.

Panele Ecosun w formie ręcznie malowanych obrazów jak i szklane z grafiką to doskonałe, energooszczędne i wygodne ogrzewanie w domu, jak i design dopasowany indywidualnie do każdego wnętrza np. w salonie lub sypialni. To również znakomity pomysł na funkcjonalny prezent.

Zalety promienników w formie obrazów:

1. Tanie ogrzewanie domu  

2. Temat na życzenie klienta 

3. Ręcznie wykonany obraz przez malarza

4. Promiennik Ecosun grzejący obraz w Twoim domu ze wszystkimi zaletami promienników

{

Temat na życzenie

Promienniki grzejące obrazy to dowolny motyw wybrany przez klienta namalowany przez artystę malarza na promienniku standardowym.
– Promienniki grzejące obrazy | Ecosun 325, 430, 650, 900

wybór promiennika

ręcznie malowany  CZY

szklany ze zdjęciem ?

Grzejący obraz ręcznie malowany przez artystę malarza to np. promiennik Ecosun standard 650W w formie obrazu wykonany na białej powierzchni lekko chropowatej pozwalającej na uzyskanie większego kąta ciepłego promieniowania o dowolnej tematyce np. według przesłanego zdjęcia, reprodukcji. 

Promienniki w formie obrazów często zamawiane są do miejsc, gdzie zwykły kaloryfer nie pasowałby do wnętrza natomiast promiennik Ecosun oprócz funkcji grzewczej będzie spełniał jeszcze jedną dodatkową funkcję – wrażenie estetyczne i cieszył Państwa swoim dekoracyjnym widokiem np. w sypialni lub salonie.

Nasze realizacje to np. kopie znanych obrazów jak obraz z 1937 Salvadora Dali – ,,Łabędzie odbijające się w wodzie jako słonie”, prezentowany w naszej galerii.  

Natomiast w karczmie obrazy o tematyce wiejskiej, w nadmorskiej hotelowej recepcji tematyka morska, w kościołach promienniki o tematyce religijnej, w budynkach użyteczności publicznej herby miast, obrazy malowane na specjalne okazje

Obraz szklany ze zdjęciem to promiennik Ecosun szklany w aluminiowej ramie, o gładkiej powierzchni, o dowolnej tematyce.

Ecosun 650 W GHO szklany z grafiką –  wykonany jest wedle przesłanego zdjęcia na nasz adres email. Zdjęcie powinno być dobrej rozdzielczości min. 6 MB.

Czas realizacji w zależności od ilości zamówienia jednak zazwyczaj maksymalnie do 14 dni. Przy złożeniu zamówienia należy zaznaczyć rodzaj promiennika – moc, ilość oraz przesłać zdjęcie lub projekt do obrazu ręcznie malowanego.

Do promiennika zalecany jest dobór termoregulatora.

tanie ogrzewanie elektryczne
tanie ogrzewanie elektryczne
tanie ogrzewanie elektryczne
tanie ogrzewanie elektryczne
tanie ogrzewanie elektryczne
tanie ogrzewanie elektryczne
{

Dyptyki, tryptyki

Obrazy możemy łączyć w dyptyki, tryptyki w zależności od tematu obrazu oraz mocy urządzeń jaką potrzebujemy do ogrzania danego pomieszczenia.

– Ecosun 325, 430, 650 | Lilia

Karta Flash 25800 ,,Bardzo wygodny i prosty w obsłudze, z diodą pracy regulatora”

Karta DT 1000i ,, Cyfrowy wyświetlacz, dokładny, z możliwością ustawienia temp. dziennej i nocnej”

Karta DT 700i ,,Regulator w pełni programowany z możliwością ustawienia na każdy dzień i godzinę”

KARTA DT 800 “Regulator radiowy z odbiornikiem i stacją, omijający zasilanie promiennik – regulator”

wycena gratis!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy umiejętnie doradzą oraz pomogą w wyborze najlepszego sposobu ogrzania Państwa domu i obiektów o dużej powierzchni. Przeczytaj co będzie nam do tego potrzebne.

W celu zaprojektowania najlepszego doboru urządzeń systemu grzewczego ECOSUN będziemy potrzebowali kilku informacji, takich jak:

  • typ domu i mieszkania
  • metraż pomieszczeń każdego z osobna
  • wysokość pomieszczeń
  • liczba okien, czy są nowe ?
  • czy została zrobiona termomodernizacja ścian?
  • pożądana temperatura wewnątrz

Prosimy o podanie lokalizacji obiektu oraz telefonów kontaktowych.

Według przesłanych informacji opracujemy dla Państwa odpowiedni dobór urządzeń do pomieszczenia oraz kosztorys.

Napisz do nas

tanie ogrzewanie elektryczne