Promienniki w formie obrazów – idealnie dopasowane do wnętrza

Grzejący obraz

idealnie DOPASOWANY do wnętrza

Panele Ecosun w formie ręcznie malowanych obrazów oraz szklane z grafiką to energooszczędne i wygodne ogrzewanie w domu, a także design dopasowany indywidualnie do każdego wnętrza np. To również znakomity pomysł na funkcjonalny prezent. Promienniki w formie obrazów, a także inne urządzenia Ecosun są energooszczędne, a ich pobór mocy jest zdecydowanie niższy od innych urządzeń grzewczych. Promiennik Ecosun ogrzewa aż 10-15m2 pomieszczenia, pobierając tylko 650W.

Promienniki to też niskie koszty eksploatacyjne – około 3-5 zł/m2 na miesiąc (w przypadku prawidłowo ocieplonego budynku).

Panele grzewcze są proste w konstrukcji i montażu, a także łatwe w obsłudze. Precyzyjny regulator pozwala na wygodne ustawienie pożądanej temperatury, a po jej osiągnięciu wyłącza promiennik, dzięki czemu nie pobiera on prądu. Urządzenia te działają cicho i nie zajmują cennego miejsca, bo montuje się je na suficie lub ścianach, a dodatkowo są estetyczne.

Promienniki mogą być wykonane w różnych kolorach i kształtach, a nawet jako grzejące obrazy – proponujemy modele ręcznie malowane przez naszych artystów malarzy, a także promienniki szklane z grafiką. Tematyka obrazów jest dowolna i wykonana na życzenie klienta.

4 zalety promienników w formie obrazów:

  1.  tanie ogrzewanie domu,
  2.  temat na życzenie klienta,
  3.  ręcznie wykonany obraz przez malarza,
  4.  grzejący obraz w Twoim domu ze wszystkimi zaletami promienników. 
{

Temat na życzenie

Promienniki grzejące obrazy to dowolny motyw wybrany przez klienta namalowany przez artystę malarza na promienniku standardowym.
– Promienniki grzejące obrazy | Ecosun 325, 430, 650, 900

wybór promiennika

ręcznie malowany  CZY

szklany ze zdjęciem ?

Promienniki w formie obrazów często zamawiane są do miejsc, gdzie zwykły kaloryfer nie pasowałby do wnętrza. Promiennik Ecosun wykończony w ten sposób oprócz funkcji grzewczej będzie spełniał także rolę ozdoby i cieszył Państwa swoim dekoracyjnym widokiem. Proponujemy m.in. kopie znanych obrazów (tak jak jedna z naszych realizacji – obraz z 1937 Salvadora Dali – Łabędzie odbijające się w wodzie jako słonie, prezentowany w naszej galerii), które pięknie mogą prezentować się w sypialni czy w salonie. Produkujemy też promienniki ze zdjęciem. Możliwości ich zastosowania są praktycznie nieograniczone. Promiennik z odpowiednią grafiką sprawdzi się zarówno w salonie fryzjerskim, jak i studiu tatuażu. Możemy też wykonać urządzenie przedstawiające dowolną tematykę – wiejską do swojskiej karczmy, morską do nadbałtyckiej hotelowej recepcji, czy też religijną odpowiednią do kościołów czy kaplic. Oferujemy także możliwość zamówienia malunku na specjalną okazję lub stworzonego ze zdjęcia, dzięki czemu grzejące obrazy mogą stać się też wyjątkowym prezentem.

Obraz szklany ze zdjęciem to promiennik Ecosun szklany w aluminiowej ramie, o gładkiej powierzchni, o dowolnej tematyce.

Ecosun 650 W GHO szklany z grafiką –  wykonany jest wedle przesłanego zdjęcia na nasz adres email. Zdjęcie powinno być dobrej rozdzielczości min. 6 MB.

Czas realizacji w zależności od ilości zamówienia jednak zazwyczaj maksymalnie do 14 dni. Przy złożeniu zamówienia należy zaznaczyć rodzaj promiennika – moc, ilość oraz przesłać zdjęcie lub projekt do obrazu ręcznie malowanego.

Do promiennika zalecany jest dobór termoregulatora.

{

Dyptyki, tryptyki

Obrazy możemy łączyć w dyptyki, tryptyki w zależności od tematu obrazu oraz mocy urządzeń jaką potrzebujemy do ogrzania danego pomieszczenia.

– Ecosun 325, 430, 650 | Lilia

Karta Flash 25800 ,,Bardzo wygodny i prosty w obsłudze, z diodą pracy regulatora”

Karta DT 1000i ,, Cyfrowy wyświetlacz, dokładny, z możliwością ustawienia temp. dziennej i nocnej”

Karta DT 700i ,,Regulator w pełni programowany z możliwością ustawienia na każdy dzień i godzinę”

KARTA DT 800 “Regulator radiowy z odbiornikiem i stacją, omijający zasilanie promiennik – regulator”

wycena gratis!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy umiejętnie doradzą oraz pomogą w wyborze najlepszego sposobu ogrzania Państwa domu i obiektów o dużej powierzchni. Przeczytaj co będzie nam do tego potrzebne.

W celu zaprojektowania najlepszego doboru urządzeń systemu grzewczego ECOSUN będziemy potrzebowali kilku informacji, takich jak:

  • typ domu i mieszkania
  • metraż pomieszczeń każdego z osobna
  • wysokość pomieszczeń
  • liczba okien, czy są nowe ?
  • czy została zrobiona termomodernizacja ścian?
  • pożądana temperatura wewnątrz

Prosimy o podanie lokalizacji obiektu oraz telefonów kontaktowych.

Według przesłanych informacji opracujemy dla Państwa odpowiedni dobór urządzeń do pomieszczenia oraz kosztorys.

Napisz do nas

[recaptcha]