ECODOM ROZWIĄZANIA

Doradzimy Tobie jak budować i wyposażać budynki w urządzenia energetyczne i magazyny energii z OZE, aby mieć za darmo całoroczne ogrzewanie i wentylację.

Józef Jaszczerski

Fundacja Tworzenia Nowych Innowacyjnych Systemów Ogrzewania w Oparciu o Energie Odnawialne i Grawitację

R O Z W I Ą Z A N I A

 ECODom

Schemat ideowy dla domu lub zespołu domów samowystarczalnych energetycznie z wszystkimi dostępnymi zalecanymi i sprawdzonymi przez nas i naszych od 30 lat klientów – urządzeniami i systemami uzyskującymi energie z surowców i źródeł odnawialnych.

Podstawowym warunkiem samowystarczalności energetycznej jest: pobliskie źródło wody, izolacja termiczna i cieplna przegród zewnętrznych od wewnątrz i dóbr tylko kilku poniższych urządzeń czy systemów alternatywnych na wypadek braku własnej elektryczności ze słońca, wiatru czy kogeneracji oraz z sieci publicznej.

NIEZALEŻNE ENERGETYCZNIE SIEDLISKO MIESZKANIOWE

Fundacja proponuje cztery oddzielne, nowoczesne bezawaryjne, ekologiczne i kompleksowe ogrzewania w cenie jednego tradycyjnego na gaz czy olej, a więc:

elektryczne ogrzewanie z wykorzystaniem promienników Ecosun,

kominek z wkładem i kominem do odbioru ciepłej wody,

kolektory słoneczno-powietrzne,

fotoogniwa, czy turbiny wiatrowe.
To jest propozycja dla deweloperów patrzących z perspektywą czy też inwestorów indywidualnych myślących po gospodarsku.

Nasze urządzenia i systemy grzewcze proponujemy szczególnie projektantom
i deweloperom realizacyjnym rządowe programy Mieszkanie Plus czy Polskie Domy Drewniane jak i inwestorom budynków jedno i wielorodzinnych.
Rozwiązania te powinny być też brane pod uwagę przez decydentów ich doradców
z rządowej branży energetycznej i budowlanej,  urzędów pracy redukujących bezrobocie  i  dla bezrobotnych szukających startupów.

Zobacz naszą broszurę Dom & Energie nr 7 str.11,  w której przeczytasz więcej o naszych propozycjach.

Stop Smog!

Bardzo łatwo wyliczyć efekty energetyczne poszczególnych urządzeń np. w 2017 roku tylko nasze promienniki ECOSUN wyparły z rynku potrzebę
spalania dziennie ~31,5 tony węgla lub 18 500m3 gazu.
Jest to informacja dla tych, którzy dotychczas nieudolnie próbują różnymi drogimi sposobami bezskutecznie obniżyć emisję smogu!
Prostym rozwiązaniem będą zawsze zgodnie z przepowiednią A. Einsteina wszelkie promienniki.

Schemat domu

ECODom niezależne energetycznie siedlisko mieszkaniowe

Dom w Starej Owczarni

Projekt  ogrzewanie DOMU  Jest to dom jednorodzinny dwukondygnacyjny o powierzchni mieszkalnej 180 m² z dachem dwuspadowym pokryty dachówką. Izolacja termiczna jest tylko na przegrodach zewnętrznych (ściany i podłoga) - dach od wewnątrz. Brak izolacji cieplnej na...

czytaj dalej

Dom w Kobylance

 Projekt dom DREWNIANY Budynek jednorodzinny konstrukcji drewnianej o powierzchni mieszkalnej 154,60m².  Domy Samowystarczalne Energetycznie z własnym niezależnym ujęciem wody, źródłami energii elektrycznych i ciepłej wody z różnych źródełPublikacje Fundacji...

czytaj dalej

czekamy na twoje pytania

Jeżeli jestes zainteresowany promiennikami Ecosun lub innymi rozwiązaniami grzewczymi dla domu zadzwoń do nas lub napisz. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, zrobimy projekt i prześlemy wycenę.

kontakt z nami 

Wojska Polskiego 89/2 Szczecin 70-481

Wojska Polskiego 89/2 Szczecin 70-481

office@rotal.pl

91 422 08 95

91 422 65 87

możliwość montażu

na terenie całej Polski

zadzwoń 91 422 08 95

 

dołącz do nas

    konsultacje techniczne

    605 533 147