fbpx
Usługa montażu na terenie całej Polski! Zadzwoń 91 422 08 95 office@rotal.pl

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju systemów grzewczych i nie tylko. Oferowane urządzenia odznaczają się sprawnym i bardzo wydajnym działaniem, co sprawia, że sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. W ramach prowadzonych działań dostarczamy między innymi ręcznie malowane obrazy w formie promienników. Dzięki tego typu akcesoriom możliwe jest stworzenie nie tylko wyjątkowego wystroju pomieszczenia, ale również zapewnienie mu odpowiednich parametrów mikroklimatycznych poprzez nagrzewanie.

Promienniki w obrazach – jak to działa?

Oferowane przez nas promienniki w obrazach to gwarancja wygodny i energooszczędności. Urządzenia pracują dzięki zamienieniu energii elektrycznej w grzewczą. Wewnątrz akcesorium znajduje się specjalny moduł, który po podłączeniu do zasilania się nagrzewa. W dalszej kolejności, dzięki technologii podczerwieni, ciepło to jest w bardzo wydajny sposób przekazywane do pomieszczenia. Jeden promiennik Ecosun jest w stanie nagrzać pomieszczenie o wielkości od 10 do nawet 15 metrów kwadratowych, wykorzystując przy tym bardzo niewielkie ilości energii.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Bardzo dużą zaletą dostarczanych przez nas promienników jest ich cicha praca. Dzięki temu mogą pracować nawet w nocy bez jakiegokolwiek dyskomfortu dla mieszkańców. Oprócz tego na uwagę zasługuje także szybki montaż oraz intuicyjna obsługa, która powoduje, że żadna z osób nie będzie miała problemu z codzienną eksploatacją urządzenia. Promienniki w obrazach dbają o ekonomię, gdyż pozwalają na zaprogramowanie optymalnej temperatury otoczenia. Po osiągnięciu wskazanego parametru urządzenie automatycznie się wyłączy, nie pobierając tym samym więcej energii elektrycznej.

Oczywiście nie można zapominać, że jedną z funkcji promienników w obrazie jest zapewnienie znakomitego wystroju różnego rodzaju pomieszczeń, takich jak salon, sypialnia czy pokój dziecka. Tego typu rozwiązania są idealne do miejsc, gdzie wykorzystanie tradycyjnych grzejników mogłoby być niewygodne lub nieefektywne.