fbpx
Usługa montażu na terenie całej Polski! Zadzwoń 91 422 08 95 office@rotal.pl

dodatkowe rozwiązania

ecodom z firmą rotal

Schemat ideowy dla domu lub zespołu domów samowystarczalnych energetycznie ze wszystkimi dostępnymi zalecanymi i sprawdzonymi przez nas i przez naszych klientów urządzeniami oraz systemami uzyskującymi energię z surowców i źródeł odnawialnych.

Podstawowym warunkiem samowystarczalności energetycznej jest: pobliskie źródło wody, izolacja termiczna i cieplna przegród zewnętrznych od wewnątrz i dóbr tylko kilku poniższych urządzeń, czy systemów alternatywnych na wypadek braku własnej elektryczności ze słońca, wiatru czy kogeneracji oraz z sieci publicznej.

NIEZALEŻNE ENERGETYCZNIE SIEDLISKO MIESZKANIOWE

Proponujemy cztery oddzielne, nowoczesne bezawaryjne, ekologiczne i kompleksowe ogrzewania w cenie jednego tradycyjnego na gaz czy olej, a więc:

– elektryczne ogrzewanie z wykorzystaniem promienników Ecosun,

– kominek z wkładem i kominem do odbioru ciepłej wody,

– kolektory słoneczno-powietrzne,

– fotoogniwa, czy turbiny wiatrowe.

To jest propozycja dla deweloperów patrzących z perspektywą czy też inwestorów indywidualnych myślących po gospodarsku

Nasze urządzenia i systemy grzewcze proponujemy szczególnie projektantom
i deweloperom realizacyjnym rządowe programy Mieszkanie Plus czy Polskie Domy Drewniane jak i inwestorom budynków jedno i wielorodzinnych.
Rozwiązania te powinny być też brane pod uwagę przez decydentów ich doradców
z rządowej branży energetycznej i budowlanej,  urzędów pracy redukujących bezrobocie  i  dla bezrobotnych szukających startupów.

Zobacz naszą broszurę Dom & Energie nr 7 str.11,  w której przeczytasz więcej o naszych propozycjach.

Stop Smog!

Bardzo łatwo wyliczyć efekty energetyczne poszczególnych urządzeń np. w 2017 roku tylko nasze promienniki ECOSUN wyparły z rynku potrzebę spalania dziennie ~31,5 tony węgla lub 18 500m3 gazu. Jest to informacja dla tych, którzy dotychczas nieudolnie próbują różnymi drogimi sposobami bezskutecznie obniżyć emisję smogu!
Prostym rozwiązaniem będą zawsze zgodnie z przepowiednią A. Einsteina wszelkie promienniki.