Dokumenty

Certyfikaty

cenniki, porady i  instrukcje 

Wysoką jakość naszych usług potwierdzają otrzymane certyfikaty jakości.

Potwierdzeniem wysokiego bezpieczeństwa użytkowania naszych wyrobów jest stały monitoring rynku oraz poziomu zadowolenia klientów.

Dodatkowo udostępniamy instrukcje dla naszych urządzeń oraz regulatorów temperatury.

 

Nasze wyroby spełniają odpowiednie wymogi bezpieczeństwa i jakości, ale również wyróżniają się na tle konkurencji spośród innych ofert, występujących na rynku. Proces certyfikacji bada procesy technologiczne i kontrolne produktu, które mają kluczowe znaczenie dla jakości produktu. Klienci tym samym mogą być pewni wysokiej jakości produktów, oraz wysokiego ich bezpieczeństwa, bez negatywnych skutków oddziałujących na środowisko i człowieka, bowiem produkty testowane są pod kątem emisji szkodliwych substancji.

 

Promienniki Ecosun mogą być montowane na suficie jak i na ścianie z równie dobrą efektywnościową cieplną.

1. Z reguły panele Ecosun  montowane są na suficie, gdzie świetnie komponują się z otoczeniem – standardowe są białe, lekko chropowate i nie zajmują miejsca w domu, gdzie zwykle mamy ustawione meble.

2. Promienniki montowane na ścianach to promienniki w formie obrazów np. w salonie dekoracyjne promienniki lub luster zawieszonych na ścianie w łazience. Promienniki często znajdują swoje przeznaczenie w miejscu starych zdemontowanych kaloryferów i gotowych wnękach.

Karta Flash 25800 ,,Bardzo wygodny i prosty w obsłudze, z diodą pracy regulatora”

Karta DT 1000i ,, Cyfrowy wyświetlacz, dokładny, z możliwością ustawienia temp. dziennej i nocnej”

Karta DT 700i ,,Regulator w pełni programowany z możliwością ustawienia na każdy dzień i godzinę”

KARTA DT 800 „Regulator radiowy z odbiornikiem i stacją, omijający zasilanie promiennik – regulator”

rozmieszczenie

sterownika oraz promiennika

Promiennik nie powinien być zamontowany naprzeciwko okna, drzwi aby ciepło promieniowania nie było skierowane na zewnątrz pomieszczenia a  do środka pomieszczenia w celu wygrzewania wszystkich przegród w pomieszczeniu.

W dużych wysokich pomieszczeniach zalecamy stworzyć ruch ciepłych cząsteczek powietrza z pod sufitu za pomocą mieszaczy wielołopatkowych które montujemy na suficie sprowadzając ciepłe powietrze spowrotem na dół ogrzewanego pomieszczenia. Cena grzania obniży się o jakieś 30%, a temperatura podniesie się o 3 st. C.

Należy ogrzewać nie powietrze w domu, a jedynie jego twarde molekuły tzn : przegrody, przedmioty i ludzi – tak jak dzieje się to w przyrodzie gdy wschodzi słońce – szczególnie latem.

Do właściwej pracy promiennika należy do zakupionego panela Ecosun dobrać regulator temperatury, który dzięki łatwej możliwości ustawienia oczekiwanej temperatury w pomieszczeniu wyłączy promiennik po jej osiągnięciu- nie ma dalszego poboru prądu.

Promiennik pracuje w funkcji czasu pobierając moc taką jaka jest oznaczona na promienniku np. 650 Watt na godzinę. Dobierając odpowiednie urządzenia do pomieszczenia W/m2 powinien pracować krótko aby osiągnąć oczekiwana temperaturę w pomieszczeniu. 

Regulator ,,pilnuje” temperatury w pomieszczeniu będzie włączał promiennik w celu podtrzymania ustawionej temperatury gdyby w pomieszczeniu zrobiło się chłodniej.

NASI KLIENCI

poznaj opinie o nas i dołącz do zadowolonych klientów

Po kilku latach użytkowania promienników Waszej firmy mogę stwierdzić że był to bardzo dobry zakup. Zajmują mało miejsca są cienkie, skuteczne i bezawaryjne. Grzejący „obraz” zawieszony na kominku dodatkowo zaskakuje moich gości, bardzo polecam ten produkt. Pozdrawiam Zbigniew Serocki

Posiadanie promienników w domu to tak jakby posiadanie swojego własnego mini słońca, dostępnego na żądanie o każdej porze dnia i nocy 🙂 Gorąco polecam promienniki z firmy Rotal. Zastosowano było promienniki Ecosun do ogrzania domu jednorodzinnego. Be Happy Mariusz Zawadzki

Zapytaj o ofertę

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami którzy umiejętnie doradzą oraz pomogą w wyborze najlepszego sposobu ogrzania Państwa domu i obiektów o dużej powierzchni.

Przeczytaj co będzie nam do tego potrzebne.

Napisz do nas

czekamy na ciebie

Jeżeli jesteś zainteresowany promiennikami Ecosun lub innymi rozwiązaniami grzewczymi dla domu zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, bezpłatnie dobierzemy urządzenia i zrobimy wycenę.

Kontakt z nami    8:00 16:00

Wojska Polskiego 89/2 70-481 Szczecin

office@rotal.pl

91 422 08 95, 91 422 65 87

dołącz do nas