Promienniki obrazy

grzejący obraz

 ciepło i DESIGNE

Panele Ecosun są energooszczędne a ich pobór mocy jest zdecydowanie niższy od innych urządzeń grzewczych ponieważ Promiennik Ecosun pobierając tylko 650W ogrzewa aż 10-15m2 pomieszczenia.

Promienniki to też niskie koszty eksploatacyjne – około 3-5 zł/m2 na miesiąc (prawidłowo ocieplonego).

Panele grzewcze są proste w konstrukcji i montażu.

Promienniki są łatwe w obsłudze współdziałają z regulatorem temperatury na którym w prosty sposób ustawisz oczekiwaną temperaturę a kiedy w pomieszczenie osiągnie wskazaną temperaturę promiennik wyłączy się – nie ma dalszego poboru prądu.

Działają cicho, nie zajmują miejsca bo montuje się je na suficie lub ścianach, są estetyczne.

Promienniki mogą być wykonane w różnych kolorach, kształtach a nawet w formie obrazów – ręcznie malowane przez naszych artystów malarzy jak i w formie promienników szklanych z grafiką. Tematyka obrazów jest dowolna i wykonana na życzenie klienta.

Panele Ecosun w formie ręcznie malowanych obrazów jak i szklane z grafiką to doskonałe energooszczędne i wygodne ogrzewanie w domu jak i design dopasowany indywidualnie do każdego wnętrza np. w salonie lub sypialni. To również znakomity pomysł na funkcjonalny prezent.

4 zalety promienników obrazów

1. Tanie ogrzewanie domu  

2. Temat na życzenie klienta 

3. Ręcznie wykonany obraz przez malarza

4. Promiennik Ecosun grzejący obraz w Twoim domu ze wszystkimi

18 zaletami promienników

{

Temat na życzenie

Promienniki grzejące obrazy to dowolny motyw wybrany przez klienta namalowany przez artystę malarza na promienniku standardowym.
– Promienniki grzejące obrazy | Ecosun 325, 430, 650, 900

wybór promiennika

ręcznie malowany  CZY

szklany ze zdjęciem ?

Promienniki w formie obrazów często zamawiane są do miejsc gdzie zwykły kaloryfer nie pasowałby do wnętrza natomiast promiennik Ecosun oprócz funkcji grzewczej będzie spełniał jeszcze jedną dodatkową funkcję wrażenie estetyczne i cieszył Państwa swoim dekoracyjnym widokiem np. w sypialni lub salonie kopie znanych obrazów tak jak jedna z naszych realizacji obraz z 1937 Salvadora Dali – Łabędzie odbijające się w wodzie jako słonie, prezentowany w naszej galerii lub inne promienniki ze zdjęcie np. do salonu fryzjerskiego czy studia tatuażu, natomiast w karczmie obrazy o tematyce wiejskiej, w nadmorskiej hotelowej recepcji tematyka morska, w kościołach promienniki o tematyce religijnej, w budynkach użyteczności publicznej herby miast, obrazy malowane na specjalne okazje oraz zdjęcia z dalekich wypraw np. jako prezent na urodziny, rocznice itd.

Grzejący obraz ręcznie malowany przez artystę malarza to np. promiennik Ecosun standard 650W w formie obrazu wykonany na białej powierzchni lekko chropowatej pozwalającej na uzyskanie większego kąta ciepłego promieniowania o dowolnej tematyce np. według przesłanego zdjęcia, reprodukcji. 

Obraz szklany z grafiką to promiennik Ecosun szklany w aluminiowej ramie o gładkiej powierzchni o dowolnej tematyce.

Ecosun 650 W GHO szklany z grafiką – wedle przesłanego zdjęcia na nasz adres email. Zdjęcie powinno być dobrej rozdzielczości min. 6 Mega.

Czas realizacji w zależności od ilości zamówienia jednak zazwyczaj maksymalnie do 14 dni. Przy złożeniu zamówienia należy zaznaczyć rodzaj promiennika – moc, ilość oraz przesłać zdjęcie lub projekt do obrazu ręcznie malowanego lub zdjęcie.

Do promiennika zalecany jest dobór termoregulatora.

{

Dyptyki, tryptyki

Obrazy możemy łączyć w dyptyki, tryptyki w zależności od tematu obrazu oraz mocy urządzeń jaką potrzebujemy do ogrzania danego pomieszczenia.

– Ecosun 325, 430, 650 | Lilia

Karta Flash 25800 ,,Bardzo wygodny i prosty w obsłudze, z diodą pracy regulatora”

Karta DT 1000i ,, Cyfrowy wyświetlacz, dokładny, z możliwością ustawienia temp. dziennej i nocnej”

Karta DT 700i ,,Regulator w pełni programowany z możliwością ustawienia na każdy dzień i godzinę”

KARTA DT 800 „Regulator radiowy z odbiornikiem i stacją, omijający zasilanie promiennik – regulator”