ROTAL to producent i dostawca projektujący systemowo

PROMIENNIKI ECOSUNEcoDOM SOLUTION

PRODUCENT

ROTAL to producent i dostawca projektujący systemowo. EcoDOM  jest energooszczędny, stworzony z myślą o ekologii, wyposażony w inteligentne i oszczędne urządzenia grzewcze.
R

DOŚWIADCZENIE

Profesjonalizm zdobyty przez ponad 35 lat pracy pozwala nam na produkcję urządzeń bezobsługowych i praktycznie bezserwisowych, a przede wszystkim – wyjątkowo bezpiecznych.

WIEDZA

Wieloletnie doświadczenie, sprawdzeni fachowcy i doradztwo w zakresie skutecznego i taniego ogrzewania to wartości cechujące naszą działalność od początku jej istnienia w branży.

Nasza firma

produkcja energooszczędnych

promienników elektrycznych

Firma ROTAL działa na rynku od 1979 roku. Zajmujemy się produkcją i montażem urządzeń energetycznych oraz wdrażaniem nowych technologii w Państwa budynkach. Wieloletnie doświadczenie, sprawdzeni fachowcy i doradztwo w zakresie skutecznego i taniego ogrzewania to wartości cechujące naszą działalność od początku jej istnienia w branży.Poznaj nasze produkty i ogrzej swój dom wygodniej i taniej.
ROTAL to producent i dostawca projektujący systemowo. EcoDOM™ energooszczędny, stworzony z myślą o ekologii, wyposażony w inteligentne i oszczędne urządzenia grzewcze jest doskonałym tego przykładem.

Jeżeli nie chcesz martwić się o koszty energii dla Twojego domu lub firmy zapoznaj się z naszą ofertą i skonsultuj ze specjalistą jej dopasowanie do Twoich potrzeb.

Nowoczesna i sprawdzona

technologia ogrzewania radiacyjnego promieniowania podczerwonego o działaniu leczniczym
Z

niezawodne

łatwe w montażu, proste w utrzymaniu a  jako producent udzielamy 10 lat gwarancji na nasze urządzenia

oszczędne

pracują jako akumulatory ciepła w naszych budynkach wygrzewając wszystkie przegrody w domu

proste w sterowaniu

z regulatorem temperatury są bezobsługowe i  ekonomiczne w użyciu – pracują na oczekiwaną temperaturę w domu w funkcji czasu

Słońce w domu

promienniki dają przyjemne uczucie promieni słonecznych

Nowoczesny designe

eleganckie z nowoczesnym designem  oferujemy duży wybór rodzajów i mocy promienników

LAT NIEPRZERWANIE NA RYNKU

kW instalacji urządzeń

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

OPRACOWANYCH PROJEKTÓW

ECOSUN

zacznij wreszcie płacić NIŻSZE rachunki za ogrzewanie

Podstawową naszą działalnością jest produkcja metalowych, szklanych i ceramicznych promienników elektrycznych typu ECOSUN. Wykonujemy je według technologii amerykańskiej firmy Asteck & Bercko i czeskiej firmy Fenix.

Nasze promienniki są podstawowym elementem centralnego elektrycznego – radiacyjnego ogrzewania dla wszelkich obiektów mieszkalnych.

Zalety promienników to niskie koszty inwestycji z późniejszymi niskimi kosztami eksploracji urządzeń.

Do dzisiaj funkcjonuje już w Polsce ponad 30 000 instalacji Promienników ECOSUN we wszelkich obiektach mieszkalnych i publicznych począwszy od mieszkań, domków, biur, restauracji, budynków użyteczności publicznej do budynków o dużej kubaturze, hal produkcyjnych, magazynów, warsztatów kościołów, AgroEcosun to szklarnie, hodowle.

Jesteśmy producentem dlatego promienniki mogą  być wykonane o dowolnych mocach, kolorach i kształtach w zakresie 100-3600 Watt. Nasza oferta  zawiera promienniki standardowe białe pokryte kwarcem, promienniki grzejące obrazy ręcznie malowane, szklane w ramce, szklane ze zdjęciem, grzejące lustra oraz promienniki wysokotemperaturowe przeznaczone do ogrzewania powierzchni o dużej kubaturze.

Jedną z podstawowych potrzeb człowieka jest ciepło, pomożemy Ci to w prosty i tani sposób osiągnąć

Zmniejsz swoje rachunki za ogrzewanie. Jak ? Nasze ogrzewanie pobiera 30% mniej energii od innego dostępnego na rynku.

Zabezpiecz się przed zimnem i poczuj przyjemne ciepło w Twoim domu bez kiwnięcia palcem. Jak to możliwe?

Nasze urządzenia promieniują jak słońce a do tego są bezobsługowe i bezserwisowe.

Dajemy Ci niezawodność. 10 lat gwarancji na nasze urządzenia, zapewni Tobie spokój na lata.

Pamiętaj, że mniejsze rachunki za ogrzewanie to więcej pieniędzy dla Ciebie.

OGRZEWANIE DOMUOGRZEWANIE DUŻEJ KUBATURY

NASI KLIENCI

poznaj OPINIE o nas i dołącz do zadowolonych klientów

Po kilku latach użytkowania promienników Waszej firmy mogę stwierdzić że był to bardzo dobry zakup. Zajmują mało miejsca są cienkie, skuteczne i bezawaryjne. Grzejący “obraz” zawieszony na kominku dodatkowo zaskakuje moich gości, bardzo polecam ten produkt. Pozdrawiam Zbigniew Serocki

Posiadanie promienników w domu to tak jakby posiadanie swojego własnego mini słońca, dostępnego na żądanie o każdej porze dnia i nocy 🙂 Gorąco polecam promienniki z firmy Rotal. Promiennikami Ecosun ogrzewam dom jednorodzinny. Be Happy Mariusz Zawadzki

R O T A L  Zakład Ogrzewania Alternatywnego

Co to oznacza?

Jako firma i Fundacja Tworzenia Nowych Innowacyjnych Systemów Ogrzewania w Oparciu o Energie Odnawialne przeprowadzamy również projekty energomodernizacyjne wszelkich obiektów zaprojektowanych lub już istniejących – mieszkalnych, szkół, szpitali, biurowców itp. Dobieramy dla nich izolacje termiczne i cieplne oraz proponujemy różne źródła energii przetwarzanych w powszechnych systemach jak i OZE.

Projekty uzupełniane naszą koncepcją i konstrukcją urządzeń do odzysku energii rozproszonej w wodzie, powietrzu i ziemi takich jak promienniki wodne, spalinowe, akumulacyjne, termokolektory słoneczne-powietrzne z wymiennikiem gruntowym i pompą ciepła jako rekuperator mokry akumulacyjny oraz rekuperatory kanalizacyjne.

   S T O P     S M O G !

Proponujemy zamiast nieefektywnego, archaicznego i niebezpiecznego spalania gazów i olejów w kotłach – kogenerację czyli energię skojarzoną tj. otrzymywanie elektryczności i ciepłej wody z gazów, olejów i wody (HHO) – spalanych w silnikach spalinowych – tłokowych i rotacyjnych. Wykonywane audyty energomodernizacyjne dla wszelkich obiektów w uproszczonej formie – bezpłatne.

Projektujemy maszyny rotacyjne, takie jak sprężarki, pompy i ekspandery wg. naszych patentów. Wspieramy  naszych partnerów z branż energetycznych projektujących np. uliczne lampy ledowe o efektywności świetlnej 150 lm z 1 Watta lub generatory wiatrowe różnicowe neodymowe wolnoobrotowe.

Zaprojektuj z nami OGRZEWANIE

PROMIENNIKI STANDARDOWE

Oferowane przez nas promienniki niskotemperaturowe ECOSUN bardzo dobrze spełniają swoją rolę jako ogrzewanie główne bądź uzupełniające  ogrzewanie do wszelkiego rodzaju pomieszczeń o wysokości nieprzekraczającej 3,5 m takich jak: mieszkania, domy, biura, sklepy, obiekty użyteczności publicznej, itd.

Promiennik ECOSUN o mocy 650 W starcza do ogrzania 10-15 m² pomieszczenia.

Promienniki mogą być wykonane w dowolnym kolorze, a także o innych niż podane w typoszeregu wymiarach, kształtach i mocach lub do sufitów podwieszanych typu Termatex, Rafkon, Amstrong.

Zaprojektuj z nami

promienniki indywidualne twój grzejący obraz

Promienniki elektryczne standardowe  ECOSUN możemy wykonać w formie grzejących obrazów ręcznie malowanych o dowolnym temacie – Ecosun HO, natomiast Ecosun GHO to promienniki szklane które mogą być wykonane z wybranym zdjęciem. Dzięki temu promiennik oprócz funkcji grzewczej będzie spełniał jeszcze jedną dodatkową funkcję – wrażenie estetyczne i cieszył Państwa swoim dekoracyjnym widokiem. Designe doskonale pasujący do wybranego wnętrza.

Zaprojektuj z nami OGRZEWANIE

promienniki szklane i ciepłe lustra

Niedawno wprowadziliśmy z sukcesem na rynek nasz nowy produkt szklane promienniki Ecosun Glass. Szklane promienniki są w nowoczesnym designie, łatwe w utrzymaniu.

Promienniki wykonane są z hartowanego szkła w aluminiowej ramie, standardowo w kolorze białym lub czarnym, ale i na życzenie dowolnym kolorze RAL.

Zaprojektuj z nami

ogrzewanie dużej kubatury

Promienniki wysokotemperaturowe ECOSUN produkowane są o mocach 1200, 2400, 3600 W. Służą do ogrzewania obiektów wielkokubaturowych typu hale przemysłowe, sportowe, magazynowe, warsztaty, kościoły, AgroEcosun to szklarnie, hodowle itp. Promiennik tego typu jest również odpowiedni do zapewnienia komfortu cieplnego w strefie (średnica = wysokość) na zewnątrz i wewnątrz, np. na rampach załadunkowych i trybunach. Po uruchomieniu powodują natychmiastowy wzrost temperatury, dzięki czemu nie jest konieczne wcześniejsze nagrzewanie pomieszczenia gdyż jesteśmy cały czas w strefie promieni.
J

Strefa niskich cen

uzyskaj NAJLEPSZE

oferty i promocje!!

Ask for an offer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque ultricies massa tellus, pharetra condimentum nibh ornare sed.

Write to us

we are waiting for you

Jeżeli jesteś zainteresowany promiennikami Ecosun lub innymi rozwiązaniami grzewczymi dla domu zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, bezpłatnie dobierzemy urządzenia i zrobimy wycenę. 

Contact Us

Wojska Polskiego 89/2 70-481 Szczecin, Poland

office@rotal.pl

91 422 08 95, 91 422 65 87