Promienniki standardowe

PRODUCENT

ROTAL to producent i dostawca projektujący systemowo. EcoDOM  jest energooszczędny, stworzony z myślą o ekologii, wyposażony w inteligentne i oszczędne urządzenia grzewcze.
R

DOŚWIADCZENIE

Profesjonalizm zdobyty przez ponad 35 lat pracy pozwala nam na produkcję urządzeń bezobsługowych i praktycznie bezserwisowych, a przede wszystkim – wyjątkowo bezpiecznych.

WIEDZA

Wieloletnie doświadczenie, sprawdzeni fachowcy i doradztwo w zakresie skutecznego i taniego ogrzewania to wartości cechujące naszą działalność od początku jej istnienia w branży.

 o g r z e w a n i e

zdecydowanie  NIŻSZE rachunki

Promiennik standardowy jest w kolorze białym dobrze komponujący się z otoczeniem np. sufitem na którym jest zamontowany, o powierzchni lekko chropowatej – pokrytej kwarcem zwiększającej sprawność promiennika poprzez zwiększenie powierzchni promieniującej co podnosi efektywność.

Oferowane przez nas niskotemperaturowe promienniki ECOSUN bardzo dobrze spełniają swoją rolę jako główne bądź uzupełniające  ogrzewanie do wszelkiego rodzaju pomieszczeń o wysokości nieprzekraczającej 3,5 m takich jak: mieszkania, domy, biura, sklepy, obiekty użyteczności publicznej, itd.

Promienniki mogą być wykonane w dowolnym kolorze, a także o innych niż podane w typoszeregu wymiarach, kształtach i mocach.

TYP: ECOSUN

MOC: 130, 325, 430, 650, 900 Watt

WYMIARY: w zależności od mocy promiennika

TEMP. POWIERZCHNI: 104ºC

IP: IP44

GWARANCJA: 10 LAT

PRODUCENT: Rotal Zakład Ogrzewania Alternatywnego

Wszystkie produkty posiadają znak CE.

Montaż zgodnie z załączoną instrukcją.

{

Ogrzewanie w domu

Promienniki ogrzewają każde pomieszczenie z osobna współpracując z regulatorem ciepła, który po osiągnięciu temperatury w pomieszczeniu wyłączy promiennik – nie ma dalszego poboru prądu.

– kuchnia  | 2 x Ecosun 325 W

promienniki

nasza specjalność Twój  SUKCES

Podstawową naszą działalnością jest produkcja metalowych, szklanych i ceramicznych promienników elektrycznych typu ECOSUN. Wykonujemy je według technologii amerykańskiej firmy Asteck & Bercko i czeskiej firmy Fenix.

Nasze promienniki są podstawowym elementem centralnego elektrycznego – radiacyjnego ogrzewania dla wszelkich obiektów mieszkalnych.

Zalety promienników to niskie koszty inwestycji z późniejszymi niskimi kosztami eksploracji urządzeń.

Do dzisiaj funkcjonuje już w Polsce ponad 30 000 instalacji Promienników ECOSUN we wszelkich obiektach mieszkalnych i publicznych począwszy od mieszkań, domków, biur, restauracji, budynków użyteczności publicznej do budynków o dużej kubaturze, hal produkcyjnych, magazynów, warsztatów kościołów, AgroEcosun to szklarnie, hodowle.

Jesteśmy producentem dlatego promienniki mogą  być wykonane o dowolnych mocach, kolorach i kształtach w zakresie 100-3600 Watt. Nasza oferta  zawiera promienniki standardowe białe pokryte kwarcem, promienniki grzejące obrazy ręcznie malowane, szklane w ramce, szklane ze zdjęciem, grzejące lustra oraz promienniki wysokotemperaturowe przeznaczone do ogrzewania powierzchni o dużej kubaturze.

{

Promiennik ECOSUN do sufitów podwieszanych

Promienniki ECOSUN 325W oraz ECOSUN 650W mogą być wykonane w wersji przeznaczonej do montowania w kasetonowych sufitach podwieszanych typu Termatex, Rafkon, Amstrong. Mają wówczas wymiary odpowiadające jednemu elementowi sufitu kasetonowego ECOSUN 325W lub dwom ECOSUN 650W.  Zaletą takiego rozwiązania jest to, iż promienniki praktycznie są niewidoczne i nie ograniczają powierzchni ścian, które można wykorzystać do innych celów. Jest to dość istotna zaleta w sklepach, stacjach paliw, itp., gdzie towar jest wystawiany na półkach przy ścianach.

– hol w biurowcu | Ecosun 650 W

TYSIĄCE INSTALACJI

ogrzaliśmy chyba już wszystkie typy pomieszczeń

Jedną z podstawowych potrzeb człowieka jest ciepło, pomożemy Ci to w prosty i tani sposób osiągnąć

Zmniejsz swoje rachunki za ogrzewanie. Jak ? Nasze ogrzewanie pobiera 30% mniej energii od innego dostępnego na rynku.

Zabezpiecz się przed zimnem i poczuj przyjemne ciepło w Twoim domu bez kiwnięcia palcem. Jak to możliwe?

Nasze urządzenia promieniują jak słońce a do tego są bezobsługowe i bezserwisowe.

Dajemy Ci niezawodność. 10 lat gwarancji na nasze urządzenia, zapewni Tobie spokój na lata.

Pamiętaj, że mniejsze rachunki za ogrzewanie to więcej pieniędzy dla Ciebie.

A może wolisz promiennik szklany, grzejący obraz lub lustro ? Zobacz inne nasze promienniki