Advantages of heating

nasza specjalność

twoje OSZCZĘDNOŚCI

Nasze ogrzewanie elektryczne bezpośrednie – promiennikowe nie można utożsamiać z powszechnie stosowanym ogrzewaniem elektrycznym – konwekcyjnym (farelki, konwektory, kable podłogowe, ścienno-sufitowe czy piece akumulacyjne).

My gwarantujemy, że nasze promienniki ECOSUN oddają 80% ciepła w postaci promieniowania podczerwonego, a tylko 20% ciepła w postaci konwekcji – czyli odwrotnie niż w tradycyjnym centralnym ogrzewaniu.

Wieloletnie doświadczenie (nie tylko nasze) obliguje nas do tego, żeby doradzać Wam to co jest tanie, proste, bezobsługowe, bezserwisowe z pewnego źródła energii jakim był, jest i będzie prąd elektryczny, który można pozyskiwać ze wszelkich surowców energetycznych i źródeł odnawialnych.

Jedynym generalnie jeszcze światowym mankamentem jest magazynowanie nadwyżek tej energii. Dla naszego systemu c.o. ECOSUN ten problem nie istnieje, gdyż ciepło magazynujemy w przegrodach domu, które dzięki promieniowaniu można ogrzać nawet przy otwartych oknach i drzwiach, gdyż ciepło nie unosi się do góry i żaden wiatr czy przeciąg nie ,,wywiewa” ciepła promieniowania, a więc potrafimy pośrednio magazynować energią elektryczną tak jak w piecach akumulacyjnych.

Inwestycja

niskie koszty inwestycyjne zakupu urządzeń w porównaniu do innego tradycyjnego ogrzewania gazowego, akumulacyjnego, konwekcyjnego. 

(

eksploatacja

niskie koszty eksploatacyjne  urządzeń przy odpowiednio dobranej mocy, można znacząco ograniczyć wysokość rachunków za energię elektryczną.

oferta

bogata oferta promienniki mogą być wykonane w różnych kolorach, kształtach, szklane, w formie luster a nawet w formie obrazów ręcznie malowanych.

P r o m i e n n i k i

przewaga nad innym ogrzewaniem

⇒ radiacja – to doskonałe ogrzewanie elektryczne, bezpośrednie, promiennikowe.

⇒ nasze ogrzewanie jest przede wszystkim ekonomiczne, nowoczesne, przyszłościowe

⇒ niezawodne – nasze promienniki posiadają 10 letnią gwarancję!

⇒ energooszczędne – pobór mocy jest zdecydowanie niższy od innych urządzeń grzewczych ponieważ Promiennik Ecosun pobierając tylko 650W ogrzewa aż 10-15m2 pomieszczenia.

⇒ ekonomiczne – niskie koszty eksploatacyjne – około 3-5 zł/m2 na miesiąc (prawidłowo ocieplonego).

⇒ proste w konstrukcji i montażu.

⇒ łatwe w obsłudze współdziałają z regulatorem temperatury na którym w prosty sposób ustawisz oczekiwaną temperaturę a kiedy w pomieszczenie osiągnie wskazaną temperaturę promiennik wyłączy się – nie ma dalszego poboru prądu.

⇒ działają cicho, nie zajmują miejsca bo montuje się je na suficie lub ścianach, są estetyczne.

⇒ bogata oferta promienniki mogą być wykonane w różnych kolorach, kształtach a nawet w formie obrazów – ręcznie malowane przez naszych artystów malarzy jak i w formie promienników szklanych z grafiką. Tematyka obrazów jest dowolna i wykonana na życzenie klienta.

niskie koszty inwestycyjne – aby zamontować ogrzewanie elektryczne w domu lub mieszkaniu, nie trzeba poświęcać dodatkowego miejsca na instalację, piec czy komin;

bezpieczeństwo użytkowania – ogrzewanie elektryczne należy do najbezpieczniejszych, gdyż nie występuje ryzyko wybuchu czy zaczadzenia;

⇒ przyjazne alergikom – jest to najlepszy rodzaj ogrzewania dla uczulonych na roztocza;

⇒ komfortowa obsługa – sterowanie i regulacja grzejników jest bardzo precyzyjna. Pozwala na ustawienie odpowiedniej temperatury i czasu grzania;

⇒ ekologiczność – ogrzewanie za pomocą prądu jest przyjazne środowisku;

⇒ niskie koszty eksploatacyjne – przy odpowiednio dobranej taryfie energii elektrycznej, można znacząco ograniczyć wysokość rachunków za energię elektryczną.

⇒ niskie koszty konserwacyjne – nie trzeba wykonywać corocznych przeglądów i czyszczenia (np. komina);

⇒ natychmiastowe źródło ciepła – promienniki nagrzewają się błyskawicznie;

⇒ dostępność energii elektrycznej – w przeciwieństwie do gazu, sieć elektroenergetyczna jest rozbudowana i dostępna niemal wszędzie

This is our Design Process

%

Text 1

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium

%

Text 2

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium

%

Text 3

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium

%

Text 1

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium

%

Text 2

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium

%

Text 3

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium

J

Strefa Niskich Cen

uzyskaj NAJLEPSZE

oferty i promocje!!

NASI KLIENCI

poznaj opinie o nas i dołącz do zadowolonych klientów

Po kilku latach użytkowania promienników Waszej firmy mogę stwierdzić że był to bardzo dobry zakup. Zajmują mało miejsca są cienkie, skuteczne i bezawaryjne. Grzejący “obraz” zawieszony na kominku dodatkowo zaskakuje moich gości, bardzo polecam ten produkt.

Pozdrawiam Zbigniew Serocki

Posiadanie promienników w domu to tak jakby posiadanie swojego własnego mini słońca, dostępnego na żądanie o każdej porze dnia i nocy 🙂 Gorąco polecam promienniki z firmy Rotal. Zastosowano było promienniki Ecosun do ogrzania domu jednorodzinnego.

Be Happy Mariusz Zawadzki

Ask for an offer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque ultricies massa tellus, pharetra condimentum nibh ornare sed.

Write to us

we are waiting for you

Jeżeli jesteś zainteresowany promiennikami Ecosun lub innymi rozwiązaniami grzewczymi dla domu zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, bezpłatnie dobierzemy urządzenia i zrobimy wycenę. 

Contact Us

Wojska Polskiego 89/2 70-481 Szczecin, Poland

office@rotal.pl

91 422 08 95, 91 422 65 87